عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در محل

عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در محل

عیب یابی نرم افزار کامپیوتر برای بسیاری از افراد کار راحتی نیست. زیرا بر خلاف سخت افزار، برنامه های کامپیوتر قابل لمس نبوده و درک اینکه مشکل نرم افزاری دقیقا کجای سیستم رخ داده است به نظر پیچیده می آید. اگر در چنین شرایطی امکان عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در محل فراهم باشد قطعا کاربران ریزبین و با دقت از آن با کمال میل استقبال خواهند نمود.

تماس با ما

تماس با ما

زیرا اگر بتوان رفع عیب نرم افزار کامپیوتر را در همان محلی که قرار دارد انجام داد بسیاری از دغدغه های ذهنی کاهش می یابد. مزایای این روش در ادامه توضیح داده می شود. اما سوال اینجاست شما به عنوان یک کاربر تا چه حد درباره نرم افزار سیستم خود اطلاع دارید؟ آیا اصلی ترین نرم افزارهای کامپیوتر را می شناسید؟ مهم ترین مشکلات نرم افزاری در کامپیوتر چیست؟ و چندین و چند سوال دیگر که در ادامه پاسخ آنها را خواهید یافت.

عیب یابی نرم افزار کامپیوتر

عیب یابی نرم افزار کامپیوتر

آشنایی با نرم افزار کامپیوتر و انواع آن

نرم افزار کامپیوتر عبارت است از مجموعه ای از برنامه ها، دستورالعمل ها و داده ها که بر روی حافظه کامپیوتر ذخیره می شود. این دستورات و برنامه ها توسط واحد CPU خوانده و آنالیز می شوند و به کمک آنها سخت افزارها وظایف مربوط به خود را انجام می دهند. اگر یک سیستم کامپیوتر را به انسان تشبیه کنیم سخت افزارها جسم آن و نرم افزار روح کامپیوتر است.

عبارت نرم افزار یا SoftWare را نخستین شخصی به نام جان توکی در سال 1958 مطرح نمود. نرم افزارها یا همان برنامه ها و دستورالعمل های کامپیوتر به زبان ماشین نوشته شده و باعث فعالیت های مختلف سیستم می شوند. زبان ماشین همان کدهای دودویی یا باینری هستند. نرم افزارها در حالت کلی به دو دسته نرم افزارهای سیستم و نرم افزارهای کاربردی تقسیم می شوند.

آشنایی با نرم افزار کامپیوتر و انواع آن

آشنایی با نرم افزار کامپیوتر و انواع آن

نرم افزارهای سیستمی به برنامه هایی گفته می شود که به مدیریت و راه اندازی سیستم کمک می کنند. وظیفه نرم افزارهای سیستم ایجاد هماهنگی بین سخت افزار و برنامه های کاربردی است. در واقع این نوع نرم افزارها مثل یک رابط بین سخت افزار و برنامه های کاربردی عمل می کنند. از جمله نرم افزارهای سیستم می توان از سیستم عامل، درایورها، کامپایلر و سرورها، آنتی ویروس ها و … نام برد.

عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در محل – برنامه های کاربردی نرم افزارهایی هستند که به کاربر امکان انجام کارخاصی را می دهند. این نرم افزارها هدف مشخصی را دنبال کرده و تنها برای انجام دستورالعمل خاصی طراحی شده اند. از جمله نرم افزارهای کاربردی می توان از واژه پرداز، صفحات گسترده، پاورپوینت، نرم افزار حسابداری، نرم افزار انبارگردانی و … نام برد.

مهم ترین نرم افزار سیستم چیست ؟

 لازم است بدانید که مهم ترین نرم افزار سیستمی همان سیستم عامل کامپیوتر می باشد. سیستم عامل است به تمامی سخت افزارها دسترسی داشته و به آنها دستور می دهد که هر قسمت در اختیار کدام برنامه کاربردی باشد. به عنوان مثال وقتی آهنگی از کامپیوتر پخش می شود در واقع سیستم عامل بین کارت صدا و برنامه مدیا پلیر ارتباط لازم را ایجاد نموده است.

امروزه سیستم عامل های متنوعی برای کامپیوترهای مختلف طراحی شده اند. از جمله آنها می توان به ویندوز، مک، لینوکس، یونیکس و … اشاره نمود. یکی از مشکلات نرم افزار کامپیوتر می تواند مربوط به همین سیستم عامل باشد.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

ما قادر به حل هرگونه مشكل هستيم.
مشاوران ما چشم انداز جديدی را از تكنولوژی پيش روي شما خواهند گذاشت.
سرعت، دقت و مشاوره ٢٤ ساعته هديه ما به شماست.

مناطق تحت پوشش غرب تهران :

عیب یابی نرم افزار در پونک – عیب یابی نرم افزار در صادقیه – عیب یابی نرم افزار در شهرک غرب – عیب یابی نرم افزار در سعادت آباد – عیب یابی نرم افزار در باغ فیض – عیب یابی نرم افزار در طرشت – عیب یابی نرم افزار در تهرانسر – عیب یابی نرم افزار در چیتگر – عیب یابی نرم افزار در شهرک گلستان – عیب یابی نرم افزار در بیمه – عیب یابی نرم افزار در بلوار فردوس – عیب یابی نرم افزار در شهرک اکباتان – عیب یابی نرم افزار در گیشا – عیب یابی نرم افزار در شهران – عیب یابی نرم افزار در کن – عیب یابی نرم افزار در جنت آباد – عیب یابی نرم افزار در آریاشهر – عیب یابی نرم افزار در شهر زیبا – عیب یابی نرم افزار در حصارک – عیب یابی نرم افزار در کوهسار

مناطق تحت پوشش شرق تهران :

عیب یابی نرم افزار در پیروزی – عیب یابی نرم افزار در مجیدیه – عیب یابی نرم افزار در شهرک امید – عیب یابی نرم افزار در باقری – عیب یابی نرم افزار در تهرانپارس – عیب یابی نرم افزار در نیرو هوایی – عیب یابی نرم افزار در تهران نو – عیب یابی نرم افزار در حکیمیه – عیب یابی نرم افزار در شمس آباد – عیب یابی نرم افزار در نظام آباد – عیب یابی نرم افزار در حشمتیه – عیب یابی نرم افزار در دبستان – عیب یابی نرم افزار در سیدخندان – عیب یابی نرم افزار در افسریه – عیب یابی نرم افزار در نارمک – عیب یابی نرم افزار در سرسبز – عیب یابی نرم افزار در رسالت – عیب یابی نرم افزار در هنگام – عیب یابی نرم افزار در الغدیر – عیب یابی نرم افزار در وحیدیه – عیب یابی نرم افزار در سبلان

مناطق تحت پوشش شمال تهران :

عیب یابی نرم افزار در فرمانیه – عیب یابی نرم افزار در تجریش – عیب یابی نرم افزار در قیطریه – عیب یابی نرم افزار در نیاوران – عیب یابی نرم افزار در آجودانیه – عیب یابی نرم افزار در قلهک – عیب یابی نرم افزار در پل رومی – عیب یابی نرم افزار در اقدسیه – عیب یابی نرم افزار در جماران – عیب یابی نرم افزار در چیذر – عیب یابی نرم افزار در دارآباد – عیب یابی نرم افزار در اراج – عیب یابی نرم افزار در درکه – عیب یابی نرم افزار در ازگل – عیب یابی نرم افزار در لویزان – عیب یابی نرم افزار در مینی سیتی – عیب یابی نرم افزار در سوهانک – عیب یابی نرم افزار در دروس – عیب یابی نرم افزار در داوودیه – عیب یابی نرم افزار در زرگنده – عیب یابی نرم افزار در فرشته – عیب یابی نرم افزار در ولنجک – عیب یابی نرم افزار در محمودیه – عیب یابی نرم افزار در کامرانیه – عیب یابی نرم افزار در ظفر – عیب یابی نرم افزار در الهیه – عیب یابی نرم افزار در پاسداران

مناطق تحت پوشش جنوب تهران :

عیب یابی نرم افزار در مشیریه – عیب یابی نرم افزار در یاخچی آباد – عیب یابی نرم افزار در نازی آباد – عیب یابی نرم افزار در شوش – عیب یابی نرم افزار در اتابک – عیب یابی نرم افزار در خراسان – عیب یابی نرم افزار در شاپور – عیب یابی نرم افزار در جوادیه – عیب یابی نرم افزار در مولوی – عیب یابی نرم افزار در منیریه – عیب یابی نرم افزار در سیروس – عیب یابی نرم افزار در خزانه – عیب یابی نرم افزار در فلاح – عیب یابی نرم افزار در مسعودیه – عیب یابی نرم افزار در خانی آباد – عیب یابی نرم افزار در یافت آباد – عیب یابی نرم افزار در دروازه غار – عیب یابی نرم افزار در امیریه – عیب یابی نرم افزار در مسعودیه – عیب یابی نرم افزار در افسریه – عیب یابی نرم افزار در علی آباد – عیب یابی نرم افزار در شکوفه – عیب یابی نرم افزار در عبدل آباد

مناطق تحت پوشش مرکز تهران :

عیب یابی نرم افزار در یوسف آباد – عیب یابی نرم افزار در مطهری – عیب یابی نرم افزار در فاطمی – عیب یابی نرم افزار در عباس آباد – عیب یابی نرم افزار در جلفا – عیب یابی نرم افزار در خواجه اعبدا… – عیب یابی نرم افزار در بهجت اباد – عیب یابی نرم افزار در امام خمینی – عیب یابی نرم افزار در سهروردی – عیب یابی نرم افزار در آپادانا – عیب یابی نرم افزار در نیلوفر – عیب یابی نرم افزار در لاله زار – عیب یابی نرم افزار در جمهوری – عیب یابی نرم افزار در بهشتی

چرا عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در محل

اعزام کارشناس مجرب

اعزام کارشناس مجرب

به منظور ارائه بهترين خدمات به شما عزيزان، مجرب ترين كارشناسان و تكنسين ها در اين مجموعه گرد هم آمده اند تا انتظارات شما را برآورده سازند.

پشتیبانی طولانی مدت

پشتیبانی طولانی مدت

تعهد و پشتيبانی همه جانبه و بدون محدوديت زمانی يكی ديگر از الزامات اين مجموعه جهت سرويس دهی به شما عزيزان است.

گارانتی قطعات

به منظور جلب اطمينان مشتريان، بديهی است كه تمامی قطعات دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشند.

سرعت انجام کار

سرعت انجام کار

تجربه كارشناسان و تكنسين های اين مجموعه روند بررسی و تعمير را تسريع كرده تا مشكلات در اسرع وقت حل گردند.

تفاوت نرم افزارهای تحت ویندوز و نرم افزار تحت وب

عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در محل – نرم افزار تحت ویندوز به برنامه هایی گفته می شود که فقط بر روی سیستم عامل ویندوز قابل اجرا بوده و حتما باید بر روی کامپیوتر نصب شوند. از جمله این برنامه های می توان به بازی های کامپیوتری، برنامه های مدیا پلیر، فتوشاپ، سی دی رایتر و … اشاره نمود. در مقابل نرم افزارهای تحت ویندوز، نرم افزارهای تحت وب قرار دارند. این نوع برنامه ها پیشرفته تر و قوی تر از نرم افزارهای تحت ویندوز می باشند.

نرم افزار

نرم افزار

برای اجرای برنامه های تحت وب نیاز به اینترنت حتمی است و به شکل کلاینت و سرور هستند. نرم افزار تحت وب از یک هسته مرکزی تغذیه شده و چنان چه این هسته کوچکترین تغییر و پیشرفتی داشته باشد این بروز رسانی برای تمامی کاربران آن ارسال می شود. از مزایای برنامه های تحت وب آن است که بر روی هر سیستمی مانند موبایل، لپ تاپ، نوت بوک و … قابل اجرا هستند. از جمله این نرم افزارها می توان به شبکه های اجتماعی، مرورگرها،جوملا (برنامه ای برای مدیریت بهتر محتوای وبسایت)، وردپرس و … اشاره نمود.

مهم ترین مشکلات نرم افزار کامپیوتر چیست؟

نشان دادن کدهای خطا، داغ کردن سیستم و به طور کلی جود اشکال در کارکرد کامپیوتر همیشه ناشی از سخت افزار نیست و می تواند منشا نرم افزاری داشته باشد. بنابراین شناخت مشکلات نرم افزار کامپیوتر و نیز رفع عیب نرم افزار از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مشکلات نرم افزار کامپیوتر

مشکلات نرم افزار کامپیوتر

عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در محل – یکی از مشکلات نرم افزار کامپیوتر بالا نیامدن سیستم عامل است. به اصطلاح عامیانه در چنین حالتی گفته می شود که ویندوز یا هر نرم افزار دیگری که سیستم دارد پریده است. عیب یابی نرم افزار سیستم در چنین حالتی معمولا کار دشواری نیست. زیرا با روشن کردن کامپیوتر عملیات ریبوت کردن و خوانش برنامه های راه انداز از ROM اتفاق نمی افتد.

گاهی مواقع نیز متوجه می شوید که امکان استفاده از سخت افزارهای کامپیوتر را ندارید. مثلا اینکه کارت صدا یا کارت گرافیک شما کار نمی کند و ارور می دهد. این در حالی است که مطمئن هستید قطعه از نظر سخت افزاری مشکل نداشته و در جای خود به درستی نصب شده است. پس قطعا موضوع به وجود یک عیب در نرم افزار کامپیوتر برمی گردد. مثلا ممکن است برنامه مربوط به کارت صدا نصب نباشد.

نصب نبود درایورها یا همان برنامه های راه انداز کامپیوتر از دیگر مشکلات نرم افزاری است که بعضا گریبانگیر سیستم های شخصی می شود. رفع عیب نرم افزار کامپیوتر و نصب درایورها توسط کاربر امکان پذیر است. به شرط آنکه تمامی برنامه ها, عملکرد آنها و نحوه نصبشان را به خوبی بشناسد. اگر چنین نیست توصیه می شود ریسک نکنید و از آپشن عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در محل و تعمیر آن در در منزل خود بهره ببرید.

ویروس ها و بد افزارهایی که ممکن است سهوا هنگام اتصال به اینترنت وارد دستگاه شده باشند می توانند در زمره دیگر مشکلات نرم افزار کامپیوتر قرار بگیرند. همچنین بسیاری از نرم افزارهای اضافی هستند که تمایل دارند با ویندوز بالا آمده و بدون آنکه واقعا کار خاصی انجام دهند باز باشند. وجود این نرم افزارهای مزاحم می تواند باعث کند شدن عملکرد سیستم شود.

مشکلات نرم افزار کامپیوتر چگونه برطرف می شود؟

برای رفع مشکلات نرم افزار کامپیوتر راه های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال هنگامی که سیستم عامل کامپیوتر پریده است مجددا باید آن را بر روی سیستم نصب کنید. انجام این عملیات نیازمند آن است که برنامه مربوط به سیستم عامل را در اختیار داشته باشید. نصب درایورها یکی دیگر از راه های رفع عیب نرم افزار کامپیوتر است.

مشکلات نرم افزار

مشکلات نرم افزار

البته سی دی های مربوط به هر درایور یا برنامه خام آن حتما باید در دسترس باشد. در صورتی که درایورها موجود نباشند باید آنها را بر حسب نوع سیستم دانلود کنید. انجام این کار ممکن است برای یک کاربر معمولی کار آسانی نباشد، از این رو توصیه می شود از خدمات مشاوره 24 ساعته سرزمین تعمیرات بهره مند شوید.

یک راه دیگر برای عیب یابی نرم افزار کامپیوتر استفاده از برنامه های مخصوص عیب یابی است. برنامه های عیب یابی معمولا حجم کمی دارند و پس از نصب بر روی کامپیوتر شروع به اسکن دستگاه نموده و پس از شناسایی مشکلات آنها را در قالب پیام هایی نمایش می دهد. یک مشاور توانا می تواند نحوه استفاده از این نرم افزارها را به خوبی برای شما تشریح کند.

بهترین راه مقابله با ویروس ها و بدافزارها را نیز که همه می دانید. باید یک برنامه آنتی ویروس قوی و بروز روی سیستم خود داشته باشید. اما این برنامه به تنهایی کافی نیست و در کنار آن باید یک آنتی بدافزار نیز نصب کنید. این برنامه از نصب بدافزارها بر روی کامپیوتر جلوگیری می کند.

گاهی اوقات نیز رفع عیب نرم افزار کامپیوتر خیلی راحت تر از آنچه که تصور می کنید انجام می شود. کافی است TaskManager را باز کرده و برنامه های اضافی که هیچ کاربردی نداشته و فقط سیستم را کند می کنند ببندید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

مزایای عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در محل

تصور کنید مشغول انجام کارهای روزمره با کامپیوتر شخصی تان هستید که ناگهان دچار مشکل شده و به اصطلاح دست شما را توی پوست گردو می گذارد. حال اگر کار شما خیلی فوری بوده و شدیدا به کامپیوتر نیاز داشته باشید تکلیف چیست؟ ممکن است خود شما اطلاعاتی خوبی در زمینه رفع عیب نرم افزار کامپیوتر یا سخت افزار آن داشته و دست به کار شوید. اما قطعا سرعت عمل بالایی نخواهید داشت.

عیب یابی کامپیوتر

عیب یابی کامپیوتر

زیرا به هرحال عیب یابی نرم افزار کامپیوتر و سپس رفع آن نیازمند داشتن برخی از ابزارهاست که ممکن است در آن لحظه در اختیار نداشته باشید. در چنین شرایطی بهتر نیست گزینه عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در محل را انتخاب کرده و متصدیان مربوطه در سرزمین تعمیرات تماس بگیرید؟ انجام این کار برای شما از چندین نظر مفید واقع می شود.

اول اینکه مجبور نیستید کامپیوتر را به جای دیگری منتقل کرده و عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در منزل یا محل کار شما انجام می گیرد. بنابراین دیگر بابت اطلاعاتی که بر روی آن ذخیره کرده اید استرسی نخواهید داشت. دومین فایده سرعت عمل است. در همان لحظه که مشکل نرم افزار کامپیوتر رخ می دهد می توانید با مرجع مربوط تماس گرفته و مشاوره بگیرید و یا درخواست کنید که یک تکنیسین سریعا به آدرس شما اعزام شود. این را نیز باید بدانید که عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در تهران توسط ماهرترین و زبده ترین نیروهای کارآمد سرزمین تعمیرات انجام می شود.

حذف محدودیت زمانی از دیگر مزایای استفاده از این روش تعمیراتی می باشد. زیرا سرزمین تعمیرات به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شماست. همچنین این سرعت با دقتی کم نظیر همراه است. زیرا مشتری در تمامی مراحل شاهد و ناظر انجام عیب یابی و رفع آن است و بی شک رضایت وی باید از هر نظر تامین گردد. جالب آنکه عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در منزل و رفع آن باعث می شود خود شما نیز چیزهای جدیدی بیاموزید.

عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در محل
  • عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در محل
5

خلاصه

عیب یابی نرم افزار کامپیوتر در محل کار و یا منزل شما در سریعترین زمان ممکن با گارانتی تعمیرات توسط کارشناسان مجرب و آموزش دیده