تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در محل

تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تبریز

در این صفحه از تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تبریز شما را با تاریخچه، نحوه پیدایش و فعالیت چند دهه ای این برند آشنا می کنیم. در بخش بعدی با راهکارهای ساده یکی از مشکلات رایج در استفاده از لپ تاپ یعنی ریختن مایعات روی آن آشنا خواهیم شد. در انتهای مقاله نیز سرزمین تعمیر به عنوان یکی از مراکز تعمیر لپ تاپ SAMSUNG به شما معرفی خواهد شد. اگر لپ تاپ شما نیز از این برند است، خواندن این مقاله برای شما خالی از لطف نخواهد بود.

04133324091
09050527732

با سامسونگ آشنا شوید

قبل از آن که به سراغ مطالب تعمیرات لپ تاپ سامسونگ برویم، در این بخش کمی با سامسونگ آشنا شوید. سامسونگ یک کمپانی چند ملیتی و جهانی است که دارای زیر مجموعه های مختلف مانند لوازم دیجیتال، سی اندتی، صنایع سنگین، سامسونگ فایر و سامسونگ لایف می باشد.

سامسونگ فعالیت خود را در سال 1938 و با کارهای در زمینه خرده فروشی، مبادلات اوراق بهادار و خدمات بیمه ای و مالی آغاز کرد. در سال 1960 این برند وارد فعالیت در زمینه لوازم دیجیتال شد و توانست به موفقیت های بسیاری در این زمینه نایل شود.

تعمیرات لپ تاپ سامسونگ

تعمیرات لپ تاپ سامسونگ

سامسونگ همانطور که در بالا نیز اشاره شد یک کمپانی جهانی و چند ملیتی است که دفتر مرکزی آن در سئول کره جنوبی قرار دارد. فعالیت های این برند در زمینه های مختلف بوده اما حجم غالب درآمد زایی و موفقیت در کسب و کار این برند مربوط به دستگاه های دیجیتال و نیمه هادی ها و لوازم برقی خانگی است. تلفن های همراه سامسونگ در حال حاضر پر فروش ترین تلفن های همراه در جهان به حجم بسیار بالایی به فروش می رسد.

آغاز فعالیت جهانی سامسونگ به سال 2000 باز می گردد، زمانی که این برند یک مرکز مهندسی برنامه نویسی در لهستان تاسیس کرد. این مرکز در حال جاضر یکی از بزرگ ترین و قوی ترین مراکز تحقیق و توسعه اروپا به شمار می رود. سامسونگ الکترونیک یکی از زیر مجموعه های این برند جهانی، بزرگ ترین شرکت فناوری اطلاعات در جهان به شمار رفته و بزرگ ترین تولید کننده تراشه در جهان به شمار می رود.

تمامی محصولات دیجیتال و برقی این برند طول عمر مفید بالایی دارند بنابراین اگر تعمیر لپ تاپ سامسونگ خود را به افراد متخصص و کاربلد بسپارید، می توانید تا سال ها از آن استفاده کنید.

تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تبریز

در صورتی که مایعات وارد لپ تاپ شما شد و هیچ کدام از کارهای فوق نتوانست مانع از آسیب رسیدن به دستگاه دیجیتال شما شود، شما برای تعمیر لپ تاپ سامسونگ در محل و یا مراکز تعمیر نیاز به افراد متخصص دارید. سرزمین تعمیر یکی از مراکزی است که همشهریان ساکن تهران می توانند خدمات تعمیر لپ تاپ سامسونگ و یا برندهای دیگر را با کیفیت بالا از آن دریافت کنند. تعمیرات در این مرکز با خدمات زیر انجام می شود:

تخصص و تجربه در تعمیر

لپ تاپ در هر برند دارای مدارهای داخلی بسیار پیچیده و البته موارد منحصر به فردی است که تنها مختص همان برند است. از این رو ما در سرزمین تعمیر برای هر برند متخصص با تجربه در همان برند را به کار خواهیم گرفت. پرسنل و تکنیسین های ما در این مرکز همگی در کار خود متخصص بوده و سال ها سابقه فعالیت حرفه ای دارند.

تعمیر در کوتاه ترین زمان ممکن

دیگر نگران آن که لپ تاپتان چند روز در مراکز تعمیر بماند نباشید. در این مرکز خدمات تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تبریز توسط تعمیرکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

پشتیبانی طولانی مدت

بدون شک یکی از دغدغه های اصلی شما بعد از تعمیر لپ تاپ SAMSUNG یا برندهای دیگر، کارایی مناسب آن است. بسیاری از دستگاه های دیجیتال بعد از تعمیر کیفیت و کارایی اولیه خود را از دست داده و برای شما مشکل ساز خواهند بود. ما در سرزمین تعمیر تا مدت ها از لپ تاپ شما پشتیبانی کرده و خود را موظف به پاسخگویی و رفع ایرادهای احتمالی می دانیم.

خدمات تعمیرات لپ تاپ سامسونگ

خدمات تعمیرات لپ تاپ سامسونگ

تعمیر در منزل

بردن لپ تاپ به مراکز تعمیر می تواند وقت شما را در طول یک روز بیش از چند ساعت بگیرد. از طرف دیگر جابجا کردن این دستگاه دیجیتال می تواند آسیب های جدی ترین به آن وارد کند. برای رفع تمامی این موارد سرزمین تعمیر، خدمات تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تبریز انجام داده و شما نیازی به خروج از منزل ندارید.

تهیه قطعات مورد نیاز

در صورتی که شما در لپ تاپ خود یک قطعه معیوب را با یک قطعه غیر اورجینال و بی کیفیت تعویض کنید، به طور مدوام نیاز به دریافت خدمات تعمیر لپ تاپ سامسونگ پیدا خواهید کرد! از آن جا که احتمالا دانش تخصصی شما برای شناسایی قطعات اصل از فیک بالا نباشد، در صورت نیاز به تعویض هر قطعه داخلی، سرزمین تعمیر آن را برای شما تهیه خواهد کرد. تمامی قطعات مورد استفاده در این مرکز اصل بوده و بهترین کیفیت را دارند.

امنیت اطلاعات

اگر شما نیز روی لپ تاپ خود حجم زیادی از فایل ها و اطلاعات شخصی دارید و نمی توانید تعمیر آن را به هر کس بسپارید، تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تبریز تحت نظارت مستقیم و کامل خود شما انجام خواهد شد. تمام پرسنل ما در این مرکز در انجام کار خود متعهد هستند اما شما نیز برای اطمینان کامل می توانید ناظر به تمامی مراحل کار بوده تا از امنیت اطلاعاتتان خیال خود را آسوده کنید.

مشاوره تخصصی و رایگان

در صورتی که اطلاعات شما از لپ تاپ کم است، از باز کردن آن و دست زدن به قطعات داخلی واهمه دارید، با عملکرد بسیاری از اجزای داخلی آشنا نیستید و یا هر مشکل دیگری که با لپ تاپ دارید، هنگام دریافت خدمات تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تبریز می توانید از تکنیسین ما تمامی سوال های خود را بپرسید. مشاوره رایگان و تخصصی از دیگر خدمات ما در این مرکز می باشد.

تعمیرات لپ تاپ سامسونگ

به احتمال خیلی زیاد همه ما حداقل یک وسیله از برند سامسونگ داریم. این برند توانسته در زمینه تولید بسیاری از لوازم برقی و دیجیتال فعالیت کرده و جز شرکت های معتبر جهانی قرار گیرد. لپ تاپ سامسونگ یکی از تولیدات نام آشنای این برند است که می توانید سال ها از آن استفاده کنید. در صورتی که این دستگاه دیجیتال به هر علتی خراب شد، می توانید از خدمات تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تبریز و یا مراکز تعمیر بهره برده تا نیاز به تعویض دستگاه و خرید لپ تاپ جدید نداشته باشید.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

ما قادر به حل هرگونه مشكل هستيم.
مشاوران ما چشم انداز جديدی را از تكنولوژی پيش روي شما خواهند گذاشت.
سرعت، دقت و مشاوره ٢٤ ساعته هديه ما به شماست.

چرا تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تبریز

اعزام کارشناس مجرب

اعزام کارشناس مجرب

به منظور ارائه بهترين خدمات به شما عزيزان، مجرب ترين كارشناسان و تكنسين ها در اين مجموعه گرد هم آمده اند تا انتظارات شما را برآورده سازند.

پشتیبانی طولانی مدت

پشتیبانی طولانی مدت

تعهد و پشتيبانی همه جانبه و بدون محدوديت زمانی يكی ديگر از الزامات اين مجموعه جهت سرويس دهی به شما عزيزان است.

گارانتی قطعات

به منظور جلب اطمينان مشتريان، بديهی است كه تمامی قطعات دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشند.

سرعت انجام کار

سرعت انجام کار

تجربه كارشناسان و تكنسين های اين مجموعه روند بررسی و تعمير را تسريع كرده تا مشكلات در اسرع وقت حل گردند.

اگر مایعات روی لپ تاپ بریزد چه کار کنیم؟

بسیاری از ما هنگام کار کردن روی پروژه های درسی و کاری خود با لپ تاپ، مشغول خوردن چای، قهوه و دیگر نوشیدنی ها می شویم. تنها در صورت یک بی احتیاطی ممکن است این مایعات روی لپ تاپ و صفحه کلید آن ریخته و به آن آسیب جدی بزند. اگر بعد از ریختن مایعات روی لپ تاپ به سرعت کارهای زیر را انجام دهید، به احتمال زیاد می توانید از خراب شدن آن جلوگیری کرده و نیازی به تعمیرات لپ تاپ در تبریز و یا مراکز تعمیر پیدا نکنید.

تعمیر لپ تاپ های سامسونگ

تعمیر لپ تاپ های سامسونگ

باطری لپ تاپ را سریع خارج کنید

اگر باطری لپ تاپ شما قابل جدا شدن از دستگاه می باشد، اولین اقدام بعد از ریختن مایعات روی لپ تاپ خارج کردن باطری آن است. همانطور که می دانید مایعات بسیار روان هستند و در کسری از ثانیه می توانند وارد دستگاه شما شوند. برای جلوگیری از سوختن قطعات داخلی و نیاز به تعمیرات لپ تاپ SAMSUNG حتما بلافاصله باطری آن را بیرون آورید.

لپ تاپ خود را باز کنید

در صورتی که حجم آب ریخته شده روی لپ تاپ زیاد باشد و شما مطمئن هستید که آب به تمامی بخش های داخلی آن نفوذ کرده است، اقدام دیگری که باید انجام دهید باز کردن لپ تاپ است. مطمئن باشید انجام این کار تنها برای شما ترسناک نیست! تمام افرادی که دانش فنی کمی راجع به دستگاه های برقی و دیجیتال دارند، این کار برایشان سخت است.

باز کردن لپ تاپ یا هر دستگاه دیگر کار سختی نیست. تنها کافی است با یک پیچ گوشتی مناسب درب آن را از پشت باز کنید. بعد از باز کردن لپ تاپ نیاز نیست هیچ کار تخصصی انجام دهید. فقط قطرات آبی که به داخل دستگاه نفوذ کرده است را با یک دستمال مناسب پاک کنید.

کابل ها و پورت ها را از لپ تاپ بکشید

اقدام بعدی که می تواند مانع از آسیب بیشتر به لپ تاپ، خرابی و نیاز به تعمیر لپ تاپ سامسونگ در محل پیدا کند، بیرون آوردن تمامی کابل ها و اتصالات لپ تاپ است. بعد از خارج کردن باطری، حتما هر گونه کابل و دستگاه متصل مانند فلش مموری، موس، USB، هارد اکسترنال و غیره را از دستگاه جدا کنید. باقی ماندن این کابل ها می تواند اتصالات بیشتری در اثر وارد شدن آب به مداربندی ایجاد کرده و باعث سوختن بسیاری از قطعات داخلی لپ تاپ شود.

لپ تاپ را سریع خاموش کنید

اقدام مهم بعدی که می تواند شما را از خرابی و نیاز به تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تبریز بی نیاز کند، خاموش کردن لپ تاپ بلافاصله بعد از ریختن آب است. اگر لپ تاپ را روشن نگه داشته و اقدام به پاک کردن آب های ریخته شده روی آن کنید، زمان مفیدی را از دست خواهید داد! بعد از خارج کردن باطری بلافاصله لپ تاپ خود را خاموش کرده تا از آسیب های جدی به آن جلوگیری کنید.

تعمیرات لپ تاپ samsung

تعمیرات لپ تاپ samsung

لپ تاپ خود را کج کنید

در صورت ریختن آب و دیگر مایعات روی لپ تاپ، آن را کج کنید تا مایعات به جای وارد شدن به لپ تاپ از روی آن خارج شود. اگر این اتفاق برای شما نیز افتاد، خونسردی خود را حفظ کرده و به آرامی لپ تاپ را کج کنید. این کار از ورود بیش از حد آب به داخل دستگاه جلوگیری می کند.

از خلال دندان استفاده کنید!

اگر مطمئن هستید که آب چندان وارد سیستم داخلی لپ تاپ شما نشده است، برای پاک کردن کامل قطرات ریخته شده بین صفحه کلید می توانید از یک دستمال چند لایه و خلال دندان استفاده کنید. با استفاده از خلال دندان می توانید قطرات ریز آبی که بین صفحه کلید و زیر آن ها گیر کرده را نیز پاک کرده و از ورود آب به داخل لپ تاپ جلوگیری کنید. انجام این کار به احتمال زیاد از تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تبریز و یا مراکز تعمیر جلوگیری خواهد کرد.

کیبورد لپ تاپ را خارج کنید

یکی از اقدامات دیگری که می تواند از آسیب به لپ تاپ و نیاز به تعمیر لپ تاپ سامسونگ و یا برندهای دیگر جلوگیری کند، آن است که بعد از ریختن آب روی صفحه کلید آن را جدا کنید. نگران نباشید انجام این کار ساده تر از چیزی است که فکر می کنید. تنها کافی است روش جدا کردن صفحه کلید هر مدل از لپ تاپ را در اینترنت جست و جو کرده و به کمک دستور العمل آن صفحه کلید خود را جدا کنید.

لکه ها را با یک مسواک پاک کنید

برای آن که از آسیب رسیدن به لپ تاپ خود جلوگیری کنید باید بتوانید هر قطره و لکه ی قرار گرفته روی آن را تمیز کنید. برای انجام این کار علاوه بر خلال دندان، می توانید از یک مسواک خشک نیز استفاده کنید. مسواک را روی بخش های مختلف صفحه کلید کشیده و لکه های موجود روی آن را تمیز کنید.

تعمیر لپ تاپ samsung

تعمیر لپ تاپ samsung

قطعات دستگاه را از هم جدا کنید

آخرین و البته تخصصی ترین اقدام برای آن که از آسیب رسیدن و خرابی لپ تاپ خود جلوگیری کنید، باز کردن قطعات آن از یکدیگر و تمیز کردن آن ها است. اگر حجم آب ریخته شده روی لپ تاپ شما زیاد باشد، انجام ندادن این کار یاعث سوختن بسیاری از قطعات داخلی شده و شما را مجبور به پرداخت هزینه های بالا جهت تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تبریز یا مراکز تعمیر می کند.

طراحی اغلب لپ تاپ ها به گونه ای است که شما تنها با باز کردن یک پیچ می توانید به دیسک سخت، رم و درایور حالت جامد دسترسی پیدا کنید. قطعات دیگر زیر پنل لپ تاپ قرار گرفته که خارج کردن آن از لپ تاپ نیز کار سختی نیست. برای آن که در انجام کار دچار مشکل نشوید، می توانید از مراحل انجام کار به ترتیب عکس بگیرید.

بعد از بیرون آوردن این قطعات به آرامی آن ها را با یک دستمال مناسب پاک کرده و سپس برای چند ساعت در هوای آزاد قرار دهید. انجام این کارها به احتمال خیلی زیاد می تواند شما را از تماس با تعمیرکار جهت تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تبریز یا مراکز تعمیر بی نیاز کند.