پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین در تبریز

پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین در تبریز

همان اندازه که امروزه در سازمان ها استفاده از سیستم های کامپیوتری و شبکه ضروری است، پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین و یا تلفنی نیز امری ضروری و مهم است. طی استفاده از شبکه ممکن است شما با ایرادات و اشکال های سخت افزاری یا نرم افزاری مواجه شده که کل عملکرد شما را مختل کند. در این صورت می توانید از پشتیبانی شبکه به صورت تلفنی یا آنلاین استفاده کرده و در زمان ‌کوتاهی به عملکرد عادی خود بازگردید‌.

04133324091
09050527732

پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین یا تلفنی شامل چه مواردی می شود؟

شما هنگام نصب و راه اندازی شبکه و اخذ قرارداد، باید قرارداد پشتیبانی از شبکه را نیز امضا کنید. بعد از این امضا شرکت تحت قرارداد ملزم به انجام خدماتی می شود که طی مدت استفاده تمامی ایرادهای احتمالی شما را رفع کند. این خدمات شامل موارد زیر می باشد.

حفظ و نگه داری از شبکه

حفظ و نگه داری از شبکه اولین اقدامی است که پشتیبان باید به دنبال آن باشد. برای این منظور از تمامی تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری به کار رفته در شبکه شامل سرورها، کامپیوترها، سوئیچ ها، اکسس پوینت، مودم، ‌کابل ها، رک ها، پریزها، کیستون ها، پچ پنل و هر تجهیز دیگر مستندسازی می شود.  داشتن اطلاعات مکتوب از تجهیزات و ویژگی های آن ها به کارشناس کمک می کند در زمان بروز خطا، با سرعت و دقت بالاتری آن را رفع کند.

پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین در تبریز

پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین در تبریز

تهیه نقشه

تهیه نقشه از شبکه اقدام بسیار مهم دیگری است که در پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین ‌انجام می شود. اغلب شبکه ها، بسیار پیچیده و بزرگ بوده و بررسی آن ها بدون داشتن نقشه مسیر ممکن نیست. از این رو باید قبل از انجام هر اقدام از شبکه نقشه تهیه شود.

ارتقا زیر ساخت ها

ارتقا تمامی زیرساخت ها اقدام دیگری است که در پشتیبانی از شبکه به صورت تلفنی و یا آنلاین انجام می شود. ممکن است هر شرکت در ابتدا ساختاری ساده با تعداد کارمندان محدود داشته باشد، اما بعد از مدتی هم تعداد کارمندان را افزایش داده و هم فعالیت های خود را گسترش دهد. در این شرایط اقدام مهم ارتقا شبکه متناسب با پیشرفت کاری است. در این شرایط پشتیبانی از شبکه به شما این امکان را می دهد که با کم ترین هزینه و در زمان مناسب شبکه خود را ارتقا دهید.

حفاظت از سیستم ها

پشتیبانی از شبکه به صورت آنلاین شامل حفاظت از تمامی سیستم های مورد استفاده در آن نیز خواهد بود. در واقع اگر هرکدام از سیستم های کامپیوتری شما از نظر سخت افزاری و یا نرم افزاری دچار مشکل شود، پشتیبان موظف به رفع آن خواهد بود.

نصب و راه اندازی سخت افزار و نرم افزار جدید

بعد از نصب و راه اندازی شبکه، شما ممکن است نیاز به نصب تجهیزات یا نرم افزارهای جدیدی مانند تجهیزات کامپیوتری، مودم، پرینتر، سرور جدید یا غیره را نصب کنید. در این صورت می توانید از خدمات پشتیبانی شبکه به صورت تلفنی یا آنلاین استفاده کرده و پشتیبان به صورت حضوری کارهای شما را انجام دهد‌.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

ما قادر به حل هرگونه مشكل هستيم.
مشاوران ما چشم انداز جديدی را از تكنولوژی پيش روي شما خواهند گذاشت.
سرعت، دقت و مشاوره ٢٤ ساعته هديه ما به شماست.

چرا پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین در تبریز

اعزام کارشناس مجرب

اعزام کارشناس مجرب

به منظور ارائه بهترين خدمات به شما عزيزان، مجرب ترين كارشناسان و تكنسين ها در اين مجموعه گرد هم آمده اند تا انتظارات شما را برآورده سازند.

پشتیبانی طولانی مدت

پشتیبانی طولانی مدت

تعهد و پشتيبانی همه جانبه و بدون محدوديت زمانی يكی ديگر از الزامات اين مجموعه جهت سرويس دهی به شما عزيزان است.

گارانتی قطعات

به منظور جلب اطمينان مشتريان، بديهی است كه تمامی قطعات دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشند.

سرعت انجام کار

سرعت انجام کار

تجربه كارشناسان و تكنسين های اين مجموعه روند بررسی و تعمير را تسريع كرده تا مشكلات در اسرع وقت حل گردند.

نگه داری از اطلاعات

نگه داری از اطلاعات و ارتباطات، اشتراک منابع اطلاعاتی و فایل ها از خدمات دیگری است که در صورت پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین و یا تلفنی به شما ارائه می شود. در این صورت شما خیالتان آسوده خواهد بود که تحت هر شرایطی امنیت و حفاظت از اطلاعاتتان اتفاق می افتد.

به روز رسانی امنیت شبکه و آنتی ویروس ها

امنیت اطلاعات و شبکه فاکتور بسیار مهمی است که شما هنگام نصب شبکه باید مورد توجه قرار دهید. با وجود رقابت های ناسالم بسیار در دنیای امروز، دسترسی هر کدام از رقبا به اطلاعات و فایل های شخصی شما می تواند برای شما گران تمام شود. در صورتی که شما قرارداد پشتیبانی شبکه به صورت تلفنی یا آنلاین را انتخاب کنید، امنیت شبکه شما به طور مداوم مورد بررسی و به روز رسانی قرار می گیرد. در نتیجه امکان دسترسی به اطلاعات محرمانه شما به حداقل خواهد رسید.

به روز رسانی امنیت شبکه و آنتی ویروس ها

به روز رسانی امنیت شبکه و آنتی ویروس ها

آموزش کارکنان در سیستم های جدید

ممکن است شما در شبکه خود از سیستم های جدیدی استفاده کنید که هیچ کدام از کارکنان نحوه استفاده از آن ها را نمی دانند. در صورتی که شما خدمات پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین یا به روش های دیگر را انتخاب کرده باشید، پشتیبان موظف است به کارکنان آموزش های جامع و کامل را داده تا مشکلی برای کارکردن با شبکه پیش نیاید.

بازدیدهای دوره ای

از دیگر خدماتی که پس از عقد قرارداد پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین و یا روش های دیگر می توان به آن اشاره کرد، بازدید دوره ای و به صورت حضوری است که توسط کارشناسان مرکز پشتیبانی ارائه می شود. این مساله باعث می شود قبل از بروز مشکل یا خرابی تجهیزات از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل کرده و قبل از درمان به فکر پیشگیری باشید.

نصب و آپدیت ویندوزها

از دیگر خدمات پشتیبانی شبکه نصب و آپدیت ویندوزهای مورد استفاده در سرورها است که نقش بسیار مهمی در سرعت و کارایی سیستم ها ایفا می کند. شرکت پشتیبان در هر زمان که لازم باشد یا شما درخواست دهید جهت نصب و به روز رسانی ویندوزها اقدام می کند‌.

مدیریت پهنای باند و دسترسی به اینترنت

از دیگر خدمات پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین، بررسی و مدیریت پهنای باند و دسترسی به سایت های اینترنتی مورد نیاز است. ممکن است شما در حوزه کاری خود مجبور شوید به طور روزانه از سایت های داخلی و بین المللی زیادی بازدید کرده و نیاز به دسترسی و پهنای باند کافی داشته باشید.

مدیریت پهنای باند و دسترسی به اینترنت

مدیریت پهنای باند و دسترسی به اینترنت

حالت های حضور کارشناس در محل

در بسیاری از موارد پشتیبانی از شبکه نیازمند حضور کارشناس در محل است. کارشناس برای حضور در محل به شکل های مختلفی قرارداد می بندد و مطابق با آن موظف به حضور در سازمان یا اداره خواهد شد.

پشتیبانی در صورت بروز مشکل

یکی از انواع پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین و یا تلفنی در حالت برور مشکل و ایراد است. در این شرایط اگر برای شبکه سازمان مشکلی پیش بیاید، پشتیبان در محل حضور پیدا کرده تا مشکل به وجود آمده را رفع کند.

پشتیبانی شبکه به صورت پاره وقت

از دیگر انواع پشتیبانی شبکه پشتیبانی به صورت پاره وقت است. در این حالت پشتیبان با توجه به قراداد تعیین شده تعداد خاصی از روزهای ماه مثلا یک روز در ماه برای بررسی شبکه در سازمان حضور پیدا می کند.

کارشناس شبکه به صورت تمام وقت

در صورتی که شبکه شما بسیار گسترده و پیچیده باشد، نیاز دارید که یک پشتیبان به صورت تمام وقت در سازمان شما حضور داشته باشد. با توجه به قرارداد امضا شده پشتیبان می تواند چند روز در ماه یا به طور کامل در سازمان حضور داشته باشد.

انواع قراردادهای پشتیبانی از شبکه

با توجه به اینکه چه خدماتی را در پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین یا تلفنی انتخاب می کنید، قراداد پشتیبانی شبکه شما متفاوت خواهد بود. انواع این قرادادها شامل موارد زیر می باشد.

پشتیبانی و نگه داری از تجهیزات اداری

این پشتیبانی از شبکه شامل نگه داری و محافظت از تجهیزات اداری مانند پرینتر، اسکنر و غیره است. در این شرایط شما می توانید به صورت آنلاین و یا تلفنی مشکل خود را مطرح کرده تا پشتیبان برای رفع مشکل در سازمان شما حضور پیدا کنند.

پشتیبانی و نگه داری از سیستم های کامپیوتری

پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین در تبریز  – از دیگر انواع قراردادهای پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین و یا تلفنی، پشتیبانی از تمامی سیستم های کامپیوتری مورد استفاده در شبکه می باشد. در صورتی که یکی از سیستم های کلاینت شما دچار خرابی و نقص شود می توان تنها آن را از شبکه خارج کرده تا تعمیر شود. اما اگر سیستم سرور شبکه ایراد پیدا کند، کل عملکرد شبکه به هم می ریزد. شما با عقد قراداد پشتیبانی سیستم های کامپیوتری می توانید تعمیر تمامی سیستم های خود را از پشتیبان بخواهید.

پشتیبانی از خدمات شبکه

نوع دیگری از قراردادهای پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین و یا به شکل های دیگر، پشتیبانی تخصصی از خدمات و کارایی شبکه است. این پشتیبانی می تواند شامل مواردی مانند پشتیبانی سیستم های مانیتورینگ شبکه، پشتیبانی امنیت شبکه، پشتیبانی از نرم افزارها، پشتیبانی و نگه داری از سرورها و دستگاه های اتاق سرور، نگه داری و پشتیبانی از زیر ساخت ها و غیره شود.

پشتیبانی از خدمات شبکه

پشتیبانی از خدمات شبکه

پشتیبانی از سیستم های نظارتی و حفاظتی

نگه داری و پشتیبانی از تجهیزات حفاظتی و امنیتی شبکه شامل تجهیزات دوربین های مدار بسته، برق اضطراری، دستگاه حضور و غیاب، سیستم های هوشمند و غیره شامل این قرارداد پشتیبانی شبکه به صورت تلفنی، آنلاین یا حضوری خواهد بود.

پشتیبانی شبکه باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

ممکن است برای انتخاب مرکز مناسب جهت پشتیبانی شبکه خود با تعداد زیادی پیشنهاد مواجه شوید. بهتر است مرکزی را برای پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین، تلفنی یا حضوری انتخاب کنید که دارای ویژگی های زیر باشد.

 پشتیبانی نامحدود و تمام وقت

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که شما هنگام انتخاب پشتیبان باید به آن توجه داشته باشید، عدم محدودیت در پشتیبانی و زمان آن است. ممکن است شبکه شما در یک دوره زمانی خاص دچار ایرادهای اساسی شده و شما مجبور شوید بارها و بارها با پشتیبان خود تماس بگیرید. مرکز پشتیبان باید بدون هیچ گونه محدودیتی تمامی مشکلات به وجود آمده را بدون محدودیت زمانی رفع کند.

بازدید دوره ای در زمان های مناسب

حتی اگر شبکه شما بدون مشکل و نقص کار می کند، باز هم شرکت پشتیبان باید به صورت دوره ای و در زمان های مشخص نسبت به بازدید آن اقدام کند. این مساله از بروز مشکلات آتی جلوگیری کرده و باعث صرفه جویی در هزینه های تعمیر خواهد شد.

ارائه فاکتورهای مالی

شما باید به طور دقیق بدانید که برای هر بخش از شبکه خود چه مقدار هزینه پرداخت خواهید کرد. عدم شفاف سازی هزینه ها باعث می شود امکان سو استفاده مالی تا حد زیادی بالا برود. از این رو هنگام انتخاب مرکز مناسب برای پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین، حضوری یا تلفنی این نکته را نیز در نظر بگیرید.

بهره گیری از تخصص و تجربه

نصب، راه اندازی و پشتیبانی شبکه بسیار تخصصی است و باید انجام آن را به افراد کاردان بسپارید. نصب و استفاده از شبکه معمولا هزینه های قابل توجهی برای شما به دنبال خواهد داشت و کوچک ترین خطا در آن می تواند خسارات مالی زیادی را به شما وارد کند. از اینرو قبل از انتخاب پشتیبان از تخصص و تجربه کاری شرکت اطمینان حاصل کنید.

بهره گیری از تخصص و تجربه

بهره گیری از تخصص و تجربه

مشاوره تخصصی و دقیق به صورت آنلاین یا تلفنی

اگر شما از پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین و یا پشتیبانی شبکه به صورت تلفنی استفاده می کنید، باید تمامی ابهامات شما به طور کامل رفع شده تا مشکل به وجود آمده برطرف شود. در واقع چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری باید به شما مشاوره دقیق و جامعی داده شود.

پشتیبانی از شبکه به صورت آنلاین در تبریز توسط سرزمین تعمیر

برای پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین در تبریز یا تلفنی، سرزمین تعمیرات یکی از مراکزی است که در پایتخت می توانید از خدمات آن استفاده کنید. کارشناسان و تکنیسین های سرزمین تعمیر در کار خود متخصص بوده و سال ها تجربه کاری مفید دارند.

تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین در تبریز بسیار مناسب بوده و فاکتورهای دقیق مالی به شما داده خواهد شد. زمان بازدیدهای دوره ای به طور مناسب تعیین خواهد شد. همچنین تکنیسین های ما در تماس های تلفنی یا آنلاین به طور دقیق به شما مشاوره و راهکار ارائه خواهند داد.