پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه چیست؟

قبل از تعریف پشتیبانی شبکه، لازم است بدانیم که شبکه کامپیوتری چیست؟ شبکه به اتصال دو یا چند کامپیوتر و سرور گفته می شود که می توانند اطلاعات را به سادگی رد و بدل کنند. امروزه در بسیاری از مشاغل استفاده از شبکه های کامپیوتری بسیار رواج دارد. به نگهداری، تعمیر و رفع ایراد سخت افزاری و نرم افزاری شبکه کامپیوتری، پشتیبانی شبکه گفته می شود.

04133324091
09050527732

به زبانی ساده می توان گفت هر نوع خدماتی در راستای عملکرد صحیح شبکه کامپیوتری را پشتیبانی شبکه گویند. کار پشتبانی شبکه رفع کندی شبکه و قطع و وصلی مکرر آن، رفع و پیگیری سرعت کم اینترنت و یا قطع و وصل شدن آن، رفع مشکلات نرم افزارهای مالی، کاربردی و اداری، رفع مشکلات مربوط به اسکنر، فکس، پرینتر، تلفن و … و از همه مهمتر امنیت اطلاعات شبکه است. در واقع چون پشتیبانی شبکه با امنیت اطلاعات شما در شبکه کامپیوتر سروکار دارد، از این رو بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

پشتیبانی شبکه در تبریز

پشتیبانی شبکه در تبریز

پشتیبانی شبکه در تبریز برای کسب و کارهای مختلف

امروزه شاهد رشد روز افزون فناوری اطلاعات در تمامی حوزه های کسب و کار هستیم، از این رو تمامی مشاغل که به نحوی در این حوزه مشغول فعالیت هستند نیاز مبرمی به پشتیبانی از شبکه در زمینه نصب و راه اندازی سیستم های نوین و همچنین ارتقا و بروزرسانی نرم افزارها دارند تا بتوانند یکی از بهترین ها و سرآمد ترین های حوزه فعالیت خود باشند.

پشتیبانی خوب از شبکه می تواند تجارت شما را ارتقا بخشد. از تعمیر و نگه داری سرورها گرفته تا راه حل های امنیت سایبری و محیط کار امن، مدرن و متکی به فناوری را برای شما فراهم خواهد کرد. به همین دلیل برای اطمینان از عملکرد بهینه شبکه و بازگرداندن بازده فناوری، به پشتیبانی مناسب نیاز دارید. به طور کلی می توان گفت که پشتیبانی شبکه به صورت نرم افزاری و سخت افزاری ارائه می شود که در ادامه متن بیشتر در مورد آن بحث خواهیم کرد.

پشتیبای نرم افزاری و سخت افزاری شبکه در تبریز

پشتبانی شبکه به دو دسته سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شود. اول با پشتیبانی نرم افزار شبکه اشنا شویم. پشتبانی نرم افزاری شبکه شامل پشتیبانی از اطلاعات نرم افزارها و به روز رسانی آنها است. از جمله پشتیبانی نرم افزارهای شبکه می توان به نصب و راه اندازی ویندوز، آپدیت ویندوز سرور، رفع ایرادهای نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم، ارتقا و بروزرسانی نرم افزرها، نگهداری از اطلاعات و ارتقای ایمنی سیستم ها، رفع مشکلات شبکه های کامپیوتری، رفع ایرادات شبکه های کامپیوتری و … اشاره کرد.

پشتیبانی سخت افزار شبکه در تبریز به خدماتی از جمله تعمیر و نگه داری تجهیزات سخت افزاری و عیب یابی و رفع خرابی تجهیزات سخت افزاری شبکه گفته می شود. این خدمات شامل نصب و ارتقا تجهیزات شبکه، پیشگیری از خرابی تجهیزات شبکه، تعمیر و نگه داری سیستم های کامپیوتری و تجهیزات اداری شامل سرورها، فکس، تلفن، پرینتر، اسکنر، مودم، کابل، داکت، کیستون ها، پریزهای شبکه و … می شود.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

ما قادر به حل هرگونه مشكل هستيم.
مشاوران ما چشم انداز جديدی را از تكنولوژی پيش روي شما خواهند گذاشت.
سرعت، دقت و مشاوره ٢٤ ساعته هديه ما به شماست.

چرا پشتیبانی شبکه در تبریز

اعزام کارشناس مجرب

اعزام کارشناس مجرب

به منظور ارائه بهترين خدمات به شما عزيزان، مجرب ترين كارشناسان و تكنسين ها در اين مجموعه گرد هم آمده اند تا انتظارات شما را برآورده سازند.

پشتیبانی طولانی مدت

پشتیبانی طولانی مدت

تعهد و پشتيبانی همه جانبه و بدون محدوديت زمانی يكی ديگر از الزامات اين مجموعه جهت سرويس دهی به شما عزيزان است.

گارانتی قطعات

به منظور جلب اطمينان مشتريان، بديهی است كه تمامی قطعات دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشند.

سرعت انجام کار

سرعت انجام کار

تجربه كارشناسان و تكنسين های اين مجموعه روند بررسی و تعمير را تسريع كرده تا مشكلات در اسرع وقت حل گردند.

عدم پشتیبانی شبکه چه مشکلاتی به وجود می آورد؟

حال می خواهیم بدانیم که عدم پشتیبانی شبکه در تبریز چه مشکلاتی برای کسب و کارهای شما ممکن است به وجود آورد. پشتیبانی شبکه برای مدیران و صاحبان کسب و کارها می تواند جهت جلوگیری از هدر رفتن منابع و زمان از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد. قطع و وصل شدن اینترنت و یا از کار افتادن یکی از نرم افزارهای کاربردی شرکت، می تواند به سادگی کسب و کار شرکت را مختل کند. هر یک از این اختلالات می تواند هزینه و زمان کارمندان شرکت را هدر دهد که برای مدیران بسیار هزینه بردار است. وجود این مشکلات معمولا موجب شده تا یک یا چند نفر از اعضا نتوانند به خوبی کار خود را انجام دهند، از این رو لازم است مشاغلی که با شبکه های کامپیوتری سر رو کار دارند، از خدمات پشتیبانی شبکه بهرمند شوند.

چرا پشتیبانی از شبکه مهم است؟

پشتیبانی شبکه در تبریز یک روش عالی است که به صاحبان مشاغل اطمینان می دهد داده های محرمانه را به طور ایمن مدیریت کنند. به طور کل پشتیبانی از شبکه در دسترس بودن، یکپارچگی پردازش های اطلاعات، محرمانه بودن، امنیت و حفظ حریم خصوصی را فراهم خواهد کرد. وظیفه یک پشتیبانی شبکه خوب ارائه نوآورانه ترین و مقرون به صرفه ترین راه حل های موجود برای رفع خرابی و ایرادهای شبکه است.

مهندسین پشتیبانی شبکه در تبریز به کسب و کارهای شما در سطح بالایی مانند برنامه ریزی استراتژیک ارتقاء شبکه و تحلیل عملکرد سطح شبکه در سطح بالا کمک می کنند. از جمله مزایای استفاده از خدمات پشتیبانی از شبکه می توان به آموزش کارکنان در سیستم های جدید، تهیه گزارش، سهولت دسترسی به متخصصان، مشورت دادن به صاحبان مشاغل، آینده نگری در مورد تعمیر و نگه داری قطعات، آپدیت و به روز رسانی های جدید، بک آپ گیری، بالا بردن سطح امنیت سیستم و … را می توان نام برد که در ادامه سعی کرده ایم چگونگی ارائه این خدمات را بیشتر توضیح دهیم.

آپدیت و بالا بردن امنیت

آپدیت و بروز رسانی یکی از وطایف اصلی کارشناسان پشتیبانی شبکه در تبریز است. شرکت های سازنده نرم افزارهای مختلف، همواره سعی کرده اند برای ارتقای محصولاتشان، آپدیت های جدید را در اختیار کاربران قرار دهند. هر آپدیت با ارائه خدماتی جدید و یا رفع مشکلات نسخه های قدیمی همراه خواهد شد. از این رو لازم است همواره از جدیترین نسخه ها استفاده کنیم تا بهتر و کارآمد تر بتوانیم از آن ها بهره ببریم.

کارشناسان سعی می کنند جدیدترین و به روز ترین نسخه های نرم افزار های مختلف از جمله ویندوز، آنتی ویروس ها و سایر نرم افزار های کاربردی را برای شما نصب و راه اندازی کنند. بک آپ گیری از سرورها و سیستم  از دیگر کارهای کارشناسان است. با بک آپ گیری شما می توانید نسخه ای از اطلاعات مهم شرکت را در اختیار داشته باشید. یکی از حیاتی ترین خدمات ارائه شده، بالا بردن امنیت سازمان می باشد که مانع از به سرقت رفتن اطلاعات مهم و سری جهت سوء استفاده از آن ها خواهد شد.

مشورت کردن با متخصصان در حوزه شبکه های کامپیوتری

یکی دیگر از مزایای پشتیبانی شبکه در تبریز می توان به مشورت کردن با متخصیصین در این حوزه اشاره کرد. مهندسین متخصص راه حل هایی مناسب و در عین حال مؤثر برای پشتیبانی از فناوری اطلاعات را ارائه خواهند داد. آن ها بهترین و مقرون به صرفه ترین راه حل را با توجه به مشکل پیش آمده برای سیستم های کامپیوتری هم از لحاظ نرم افزاری و هم سخت افزاری ارائه خواهند کرد. با این وجود شما دیگر نگرانی در مورد بروز مشکلات برای شبکه های کامپیوتری نخواهید داشت و شما در سریع ترین زمان ممکن می توانید به بهترین راه حل دسترسی داشته باشید.

مشورت کردن با متخصصان در حوزه شبکه های کامپیوتری

مشورت کردن با متخصصان در حوزه شبکه های کامپیوتری

آینده نگری در مورد تعمیرات و ارتقا سیستم

از دیگر مزایای آن می توان به آینده نگری در مورد وضعیت اشاره کرد. با این وجود پشتیبان شبکه راهنمایی های لازم جهت نیاز به تغییرات در شبکه را ارائه خواهد داد. همچنین ارتقا و بروزرسانی های مربوط به شبکه را ارائه خواهد داد. پشتیبان شبکه قطعه ها و قسمت هایی از سیستم را که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند را ارائه می دهد. پشتیبانی شبکه در تبریز سعی می کند با توجه به تخصصش از وقوع مشکلات احتمالی جلوگیری خواهد کرد و مانع از بروز مشکلات بزرگتر خواهد شد که گاهی ممکن است هزینه های جبران ناپذیری را به بار آورند.

آموزش کارکنان در سیستم های جدید؛ تهیه گزارش؛ سهولت دسترسی به متخصصان

یکی دیگر از مزایای پشتیبانی از شبکه می توان به آموزش کارکنان در سیستم های جدید اشاره کرد. کارشناسان در این حوزه سعی می کنند تا کارکنان را به خوبی آموزش دهند تا بتوانند با سیستم های جدید آشنا شده و به طور صحیح با آن ها کار کنند. این امر موجب تسریع بخشیدن کار و مشاغل شما در بخش های جدید و نوپا خواهد شد.

تهیه و ارائه گزارش از دیگر مزایای پشتیباتنی است و با این وجود کارشناسان گزارشی کامل در مورد وضعیت شبکه و تجهیزات آن را در اختیار صاحبان مشاغل قرار می دهند که می توان برای آن ها بسیار مهم و حائز اهمیت باشد. از دیگر مزایا می توان به دسترسی به نیروی پشتیبانی در هر زمانی اشاره کرد؛ هر زمانی که برای شما مشکل نرم افزاری و یا سخت افزاری شبکه ای پیش بیاید، با خیالی آسوده می توانید با متخصصان تماس حاصل کنید و بهترین راه حل ها را دریافت کنید.

رفع ایرادات شبکه چگونه صورت خواهد پذیرفت؟

چانچه در شبکه های کامپیوتری شما اختلال و یا ایرادی چه از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری پیش بیاید، کارشناسان شبکه سعی می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن ایرادات را بر طرف سازند. پشتیبانی شبکه معملا به دو صورت حضوری و یا از راه دور خدمات را ارائه خواهند داد. برخی از ایرادات تنها از راه دور و با مشورت کردن و ارائه راه حل های موثر امکان پذیر خواهد شد؛ در این صورت متخصصان به صورت آنلاین و یا تلفنی به رفع مشکل های شما خواهند پرداخت. ولی برخی دیگر از مشکلات شبکه تنها با حضور متخصصین در محل امکان پذیر خواهد شد؛ در این مواقع کارشناسان در سریع ترین زمان ممکن در محل حضور داشته و مشکل سیستم ها را رفع خواهند کرد.

رفع ایرادات شبکه چگونه صورت خواهد پذیرفت؟

رفع ایرادات شبکه چگونه صورت خواهد پذیرفت؟

 

انتخاب بهترین پشتیبانی شبکه در تبریز

امروزه بسیاری از شرکت های پشتیبانی شبکه در تبریز و مشاوره فناوری اطلاعات وجود دارند. به عنوان یک مدیر اجرایی تجارت، شاید دشوار باشد که گزینه های مناسب را انتخاب کنید. سرزمین تعمیر یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات پشتیبانی شبکه است که طیف گسترده ای از گزینه های پشتیبانی شبکه را ارائه می دهد. سرزمین تعمیر پشتیبانی از فناوری اطلاعات و خدمات رایانه ای را ارائه می دهد که تجارت شما می تواند در مواقع اضطراری به آنها اعتماد کند.

همکاری با سرزمین تعمیر فشار مدیریت در حوزه ی زیرساخت فناوری شما را از بین می برد، بنابراین می توانید بیشتر روی آنچه که برای کسب و کارتان مهم است تمرکز کنید. با خدمات مقرون به صرفه ی سرزمین تعمیر، امنیت شبکه کامپیوتری خود را تضمین کنید. امروز با ما صحبت کنید تا بتوانیم بهترین برنامه فناوری را برای سازمان شما بسازیم و از آن در برابر هرگونه بلایایی که ممکن است مانع از بهره‌وری شما شود، محافظت کنیم.

چرا سرزمین تعمیر برای پشتیبانی شبکه در تبریز

سرزمین تعمیر با ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت یکی از بهترین ها در حوزه پشتیبانی شبکه است که موجب می شود با اطمینان بالا به کارکنان با تجربه اعتماد کنید. سرزمین تعمیر در زمینه ارائه راهکارهای نوآورانه جهت پشتیبانی شبکه برای مشاغل با ابعاد مختلف متخصص هستیم؛ با خیال راحت پشتیبانی شبکه در تبریز  را به سرزمین تعمیر واگذار کنید. سرزمین تعمیر به دنبال راه حل هایی است که بتواند به آنچه در واقع تجارت شما نیاز دارد، برسد.

از طراحی و پشتیبانی از زیرساخت های شبکه گرفته تا تهدیدات امنیت سایبری و راه حل های ابری، تیم متخصص سرزمین تعمیر قادر به ارائه راه حل های سفارشی برای همه نیازهای فناوری شما است. کارشناسان سرزمین تعمیر سعی کرده اند مناسب ترین ایده و نطرات و همچنین تعمیرات و نگه داری را در حوزه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری با قیمت مناسب ارائه دهند.

پشتیبانی شبکه در تبریز