تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در محل

تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در تبریز

در صورتی که به دنبال یک مرکز مناسب و متخصص جهت تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در تبریز هستید، می توانید از خدمات مرکز تعمیر در تبریز استفاده کنید. تعمیرات لپ تاپ در این مرکز توسط افرادی متخصص و دوره دیده انجام شده و تعمیر به طور کامل و صفر تا صد در منزل شما انجام خواهد شد. در صورتی که لپ تاپ شما از برند مایکروسافت بوده و نیاز به تعمیر دارد، تعمیر آن را به افراد متخصص بسپارید.

04133324091
09050527732

این مقاله تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در تبریز به سه بخش اصلی تقسیم می شود. در بخش اول کمی با این برند جهانی آشنا خواهیم شد. در بخش دوم شما را سخت افزارهای اصلی و مهم به کار رفته در لپ تاپ آشنا می کنیم. در بخش آخر نیز خدمات سرزمین تعمیر در تهران به شما عزیزان معرفی خواهد شد.

پر فروش ترین و شناخته شده ترین محصولات این برند شامل سیستم عامل و نرم افزار مایکروسافت آفیس است که در سراسر جهان بارها و بارها مورد استفاده قرار گرفته است.

مایکروسافت

مایکروسافت

علاوه بر این محصولات مایکروسافت در زمینه طراحی و تولید سخت افزار، وسایل سرگرمی مانند ایکس باکس، تلفن های همراه، تبلت و لپ تاپ نیز فعالیت می کند. این سابقه طولانی مدت نشان از کیفیت بالای محصولات بوده و مطمئن باشید تا مدت ها نیازی به دریافت خدمات تعمیر لپ تاپ ماکروسافت پیدا نخواهید کرد.

با مایکروسافت آشنا شوید

در بخش نخست از تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت شما را با این برند مشهور جهانی آشنا می کنیم. یکی از بزرگ ترین و نام آشنا ترین کمپانی های نرم افزاری، محصولات چند رسانه ای و دیجیتال حال حاضر در جهان، ماکروسافت یا مایکروسافت است که بدون شک همگان تا حد زیادی با آن آشنا هستند. مایکروسافت یک ابر شرکت چند ملیتی و آمریکایی است که دفتر اصلی آن در واشنگتن قرار دارد. این ابر شرکت در سال 2016 به عنوان بزرگ ترین شرکت نرم افزاری جهان شناخته شد و جز 4 شرکت جهان قرار دارد که ارزش آن از 1 تریلیون دلار گذشته است.

مایکروسافت توسط بیل گیتس و پل جی آلن اولین فعالیت های خود را با تفسیر زبان های برنامه نویسی آغاز کرد. قدم بعدی و بسیار مهم این کمپانی طراحی سیستم عامل داس بوده که توانست تاثیر بسیار زیادی بر سیستم های عامل کامپیوتری آن زمان بگذارد.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

ما قادر به حل هرگونه مشكل هستيم.
مشاوران ما چشم انداز جديدی را از تكنولوژی پيش روي شما خواهند گذاشت.
سرعت، دقت و مشاوره ٢٤ ساعته هديه ما به شماست.

چرا تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در تبریز

اعزام کارشناس مجرب

اعزام کارشناس مجرب

به منظور ارائه بهترين خدمات به شما عزيزان، مجرب ترين كارشناسان و تكنسين ها در اين مجموعه گرد هم آمده اند تا انتظارات شما را برآورده سازند.

پشتیبانی طولانی مدت

پشتیبانی طولانی مدت

تعهد و پشتيبانی همه جانبه و بدون محدوديت زمانی يكی ديگر از الزامات اين مجموعه جهت سرويس دهی به شما عزيزان است.

گارانتی قطعات

به منظور جلب اطمينان مشتريان، بديهی است كه تمامی قطعات دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشند.

سرعت انجام کار

سرعت انجام کار

تجربه كارشناسان و تكنسين های اين مجموعه روند بررسی و تعمير را تسريع كرده تا مشكلات در اسرع وقت حل گردند.

با اجزای داخلی لپ تاپ آشنا شوید

در صورتی که اطلاعات شما راجع به قطعات داخلی و سخت افزارهای به کار رفته در لپ تاپ و کامپیوتر کم است، به شما پیشنهاد می کنم قبل از تعمیر لپ تاپ مایکروسافت در تبریز و یا مراکز تعمیر کمی اطلاعات فنی خود را بالا ببرید. در این بخش اطلاعات مختصر و مفیدی راجع به مهم ترین سخت افزارهای به کار رفته در لپ تاپ در اختیار شما قرار می دهیم.

تعمیرات لپ تاپ microsoft

تعمیرات لپ تاپ microsoft

پردازنده و یا cpu

یکی از شناخته شده ترین و مهم ترین سخت افزارهای به کار رفته در دستگاه های دیجیتال از جمله کامپیوترها و لپ تاپ ها، پردازنده و یا cpu است. تمامی عملکردهای مهم در دستگاه های دیجیتال مانند عملکردهای منطقی، ریاضی، مقایسه ای، آدرس دهی و غیره توسط پردازشگر انجام می شود. این قطعه کوچک به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر عملکرد تمامی سخت افزارها و نرم افزارهای لپ تاپ تاثیر می گذارد. در صورت خرابی این قطعه، تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در تبریز و یا مراکز تعمیر را به افراد متخصص بسپارید.

مادر بورد

احتمالا نام این کلمه را بارها نشیده باشید اما هنوز با وظیفه و عملکرد آن آشنایی کامل ندارید. این قطعه پردازش موازی و ارتباط آن با قسمت های دیگر را کنترل کرده و همانند ستون فقرات در بدن عمل کرده و سخت افزارهای دیگر لپ تاپ را در خود جای داده است. تمامی پورت هایی که شما برای ارتباط با دنیای بیرون از آن ها استفاده می کنید، روی مادر بورد واقع شده اند. تعمیر این قطعه نیز در تعمیر لپ تاپ ماکروسافت کاری بسیار تخصصی و مهم است.

هارد

سخت افزار دیگری که ممکن است خرابی آن شما را نیازمند دریافت خدمات تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در تبریز و یا مراکز تعمیر کند، هارد است. هارد تمامی اطلاعات مورد استفاده در لپ تاپ را در خود برای همیشه ذخیره خواهد کرد. ابعاد این سخت افزار بین 3.5 تا 6 اینچ است اما وزن آن در مقایسه با این ابعاد نسبتا زیاد است. فایل ها، برنامه ها، سیستم عامل و هر دیتای ورودی روی این سخت افزار قرار می گیرد و خرابی و نقص آن می تواند برای شما بسیار دردسر ساز شود.

کارت گرافیک

از دیگر سخت افزارهای بسیار مهم و کاربردی در تمامی دستگاه های دیجیتال از لپ تاپ ها و کامپیوترها تا تبلت ها، کارت گرافیک است. همانطور که از نام این قطعه پیدا است با کمک آن می توانید فیلم ها و برنامه های مختلف را روی لپ تاپ خود ببینید و یا بازی کنید. این سخت افزار از لپ تاپ به دو دسته dedicated برای کارهای سنگین و پیشرفته و integrated برای کارهای معمولی و سبک طراحی شده است. در صورتی که ایراد لپ تاپ شما از این سخت افزار باشد، برای تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در تبریز باید از افراد کاربلد کمک بگیرید.

تعمیر لپ تاپ microsoft

تعمیر لپ تاپ microsoft

حافظه رم

در صورتی که شما نیز تفاوت میان رم و حافظه هارد دیسک را نمی دانید باید به شما بگوئیم که رم مسئول نگه داری و حفظ کد ها و اطلاعات در طول اجرای هر برنامه است. در واقع رم را می توان حافظه در دسترس توصیف کرد. این سخت افزارها قابلیت ارتقا داشته و در صورتی که نیازهای کاری شما افزایش پیدا کند، می توانید رم لپ خود را ارتقا دهید. برای انجام کار به صورت تخصصی و مناسب، حتما انجام آن را به افراد متخصص در زمینه تعمیرات لپ تاپ ماکروسافت بسپارید.

گذرگاه FSP

از سخت افزارهای دیگری که نقش بسیار مهم و کلیدی در لپ تاپ ها ایفا می کند، می توان به گذرگاه FSP اشاره کرد. احتمالا در مقایسه با دیگر سخت افزارهای معرفی شده، نام این قطعه چندان برای شما آشنا نباشد. این گذرگاه همانند یک رابط و پل ارتباطی میان رم و پردازنده عمل کرده و هرگونه ایراد و نقص در انجام کار می تواند عملکرد لپ تاپ را با خطا و اشتباه مواجه کند. خرابی این قطعه شما را به دریافت خدمات تعمیر لپ تاپ ماکروسافت و یا برندهای دیگر نیازمند خواهد کرد.

کارت شبکه

کارت شبکه سخت افزار پر کاربرد دیگر در لپ تاپ و کامپیوترها است که ممکن است شما را نیازمند خدمات تعمیر لپ تاپ ماکروسافت در تبریز و یا مراکز تعمیر کند. این قطعه وظیفه اتصال به اینترنت را بر عهده دارد و در صورتی که اتصال به دنیای اینترنت برای شما در اولویت است حتما هنگام خرید و تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت به آن توجه ویژه کنید.

خدمات تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت

خدمات تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت

فن

یکی دیگر از سخت افزارهای به کار رفته در لپ تاپ و کامپیوتر فن است. در نگاه اول شاید در مقایسه با دیگر سخت افزارها، وظیفه این قطعه ساده به نظر برسد. اما مطمئن باشید هرگونه خرابی و ایراد در این قطعه می تواند باعث خرابی سیستم شما شود. همانطور که می دانید این سخت افزار وظیفه تهویه و خنک کردن اجزای داخلی لپ تاپ را برعهده دارد. کثیف شدن و یا عدم عملکرد مناسب می تواند باعث داغ شدن قطعات داخلی و سوختن آن شود. بعد از تعمیر لپ تاپ مایکروسافت در منزل و یا مراکز تعمیر ار صحت این قطعه مطمئن شوید.

کیبورد و تاچ پد

کیبورد و تاچ پد را همه ما می شناسیم. این سخت افزار روی پنل C قرار گرفته و وظیفه ورود اطلاعات به سیستم را بر عهده دارد. این سخت افزار در مقایسه با بخش های دیگر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که هنگام استفاده از صفحه کلید بی احتیاطی و بی توجهی کنید، این سخت افزار خراب شده و باید به دنبال تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در تبریز و یا مراکز تعمیر بروید.

پورت ها

از دیگر سخت افزارهای بسیار پر کاربرد در دستگاه های دیجیتال از جمله لپ تاپ ها، انواع مختلف پورت است. با استفاده از پورت ها شما می توانید اطلاعات مختلفی را به عنوان ورودی دریافت کرده و یا اطلاعات خروجی را به دستگاه های مربوطه انتقال دهید. از معروف ترین این پورت ها می توان به پورت USB، LAN، VGA و  HDMI اشاره کرد. در صورت خرابی هر کدام از پورت ها خودتان نمی توانید آن را تعمیر کنید و نیازمند به تعمیر لپ تاپ مایکروسافت توسط تکنیسین مربوطه هستید.

تعمیر لپ تاپ مایکروسافت

تعمیر لپ تاپ مایکروسافت

چیپ I/O

این سخت افزار یک آی سی با 128 پایه است که قطعاتی مانند کیبور و پورت ها را به عنوان ورودی و خروجی کنترل می کند. این چیپ در واقع با دادن فرمان هایی باعث دریافت و یا ارسال داده ها از ورودی و یا به خروجی خواهد شد. در لپ تاپ های امروزی معمولا تنها یک چیپ سخت افزاری وجود دارد که بقیه چیپ های مورد نیاز روی آن قرار گرفته اند. تعمیر لپ تاپ مایکروسافت در این حالت نیز بسیار تخصصی و پیچیده خواهد بود.

تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در تبریز توسط سرزمین تعمیر

یکی از مراکز ارائه دهنده خدمات تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در تبریز ، سرزمین تعمیر است که تخصص، تجربه و تعهد کاری را به شما عزیزان هدیه می دهد. در صورتی که برای تعمیرات لپ تاپ خود در منزل به دنبال تکنیسین هایی مطمئن و کاربلد هستید، می توانید با شماره تلفن های این مرکز تماس گرفته و از مزایای زیر بهره مند شوید :

1- تعمیر لپ تاپ مایکروسافت توسط تکنیسین هایی ماهر و دوره دیده در همان زمینه انجام می شود. ما کیفیت بالای کار را به شما ضمانت کرده تا لپ تاپ مانند روز اول برای شما کار کند.

2- تعمیرات لپ تاپ ماکروسافت در تبریز از دیگر خدمات ما در سرزمین تعمیر است. از آن جا که جابجا کردن لپ تاپ می تواند آسیب ها و خرابی های آن را چند برابر کند، شما نیازی به بیرون آمدن از منزل ندارید. در زمانی که با خود شما تنظیم خواهد شد، ما برای تعمیر به منزل شما خواهیم آمد.

تعمیرات مایکروسافت

تعمیرات مایکروسافت

3- با استفاده از خدمات تعمیر لپ تاپ مایکروسافت در تبریز ، می توانید در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی کنید. از آن جا که شما برای رفتن به مراکز تعمیر باید هزینه های جابجایی را پرداخت کرده و ساعت ها در ترافیک معطل شوید، با تماس با سرزمین تعمیر می توانید تعمیر را در منزل خود انجام دهید. بابت هزینه های جابجایی پرسنل نیز هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد.

4- در صورتی که یکی از قطعات داخلی و سخت افزارهای لپ تاپ با قطعات فیک و غیر اورجینال تعویض شود، طول عمر مفید و عملکرد لپ تاپ بسیار کاهش پیدا خواهد کرد. از آن جا که بازار پر از کالاهای تقلبی با قیمت های بالا است، ما هنگام تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در تبریز ، قطعات را تهیه و مورد استفاده قرار می دهیم. پس خیالتان بابت کیفیت و اصل بودن سخت افزارهای مورد استفاده آسوده باشد.

5- در صورتی که لپ تاپ بعد از تعمیر دچار هرگونه مشکی شود، ما در سرزمین تعمیر پاسخگوی شما خواهیم آمد. ما در این مرکز به دنبال آن هستیم که خدمات خود را به بهترین شکل انجام دهیم. از این رو بعد از تعمیر لپ تاپ ماکروسافت و برندهای دیگر تا مدت ها از آن پشتیبانی می کنیم.

6- در صورت داشتن هرگونه سوال و مشکل می توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. شما می توانید در تماس های تلفنی خود و یا هنگام حضور تعمیرکار مشکلات و سوالات خود را بیان کرده و پاسخ آن ها را دریافت کنید.

7- نگرانی بابت امنیت اطلاعات شخصی هنگام تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در تبریز و یا مراکز تعمیر طبیعی است. شما می توانید هنگام انجام کار و تعمیرات لپ تاپ به صفر تا صد مراحل کار نظارت داشته باشید تا خیالتان بابت امنیت اطلاعات آسوده شود.

8- اگر تنها یک روز قبل از ارائه یک پروژه کاری و دانشگاهی لپ تاپتان دچار مشکل شده است، نگران نباشید. تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در تبریز توسط سرزمین تعمیر در همان روز و در اسرع وقت انجام شده تا شما بتوانید به تمامی کارهای خود به موقع برسید.