نصب آنتی ویروس در محل

نصب آنتی ویروس در تبریز

امروزه شرکت های مطرح در زمینه خدمات نصب و تعمیر کامپیوتر نصب آنتی ویروس در تبریز را قطعا جز خدمات خود خواهند داشت. با نصب آنتی ویروس در منزل یا محل کار آسودگی خیال و آرامش ناشی از امنیت اطلاعات برای کاربران به وجود آمده و سیستم کامپیوتر نیز در برابر صدمات ناشی از حمله یروس ها و بدافزارها بیمه می شود. سرزمین تعمیرات نیز در راستای راحتی هر چه بیشتر کاربران امکان نصب آنتی ویروس در محل تهران را به بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد.

04133324091
09050527732

ویروس، عامل بیماری سیستم های کامپیوتری

همانطور که ویروس های میکروسکوپی می توانند بدن انسان را ضعیف و بیمار کنند ویروس های کامپیوتری نیز می توانند باعث خرابی و از بین رفتن سیستم های کامپیوتری شوند. در واقع به نوع کامپیوتر را بیمار کرده و انتخاب نام ویروس نیز دقیقا به همین علت است. نامی که ابتدا در سال 1984 و تسط فرد کوهن مطرح گردید. اما ویروس چیست و چگونه بلای جان کامپیوتر می شود؟ آیا راهی برای دفع این بلا و ویروس کشی سیستم وجود دارد؟

نصب آنتی ویروس در تبریز

ویروس ها نوعی برنامه ی مخرب هستند که بعد از نصب بر روی کامپیوتر می توانند اقدامات غیر منتظره و خرابکارانه ای انجام دهند. ویروس ها بدون اجازه از کاربر و از طریق یک دستگاه خارجی یا اتصال به اینترنت وارد دستگاه شده و به صورت اتوماتیک کپی و نصب می شوند. همه ویروس ها زیان بار نیستند اما اکثریت آنها برای ضربه زدن به سیستم عامل و انجام کارهای خرابکارانه طراحی می شوند.

حتی اگر ویروس کامپیوتر خطرناک نباشد به دلیل استفاده از فضای حافظه و دیگر امکانات کامپیوتر می تواند باعث کندی و مختل شدن عملکرد دستگاه شود. ویروس های خطرناک نیز که بعضا آثاری از خود به جای می گذارند که حتی قابل جبران نیست.

برخی از ویروس ها باعث پاک شدن هارد می شوند، کامپیوتر را قفل می کنند، باعث بیرون پریدن خود به خودی از برنامه می شوند و در موارد بسیار آنها دسترسی افراد غیر مجاز را به اکانت فراهم می کنند. درست شبیه ویروس هایی که اطلاعات خصوصی یک کامپیوتر را در اختیار افراد دیگر قرار می دهند. بنابراین نصب آنتی ویروس در محل و ویروس کشی کامپیوتر امری لازم و ضروری است.

نصب آنتی ویروس در تبریز

مزایای نصب آنتی ویروس در تبریز

اگر از خدمات نصب آنتی ویروس در منزل استفاده کنید امنیت اطلاعات را برای خود به ارمغان آورده اید. زیرا کامپیوتر شما به مکان دیگری منتقل نشده و تمامی مراحل در مقابل دیدگان کاربر انجام می گیرد. اگر نصب ضد ویروس را به سرزمین تعمیرات بسپارید می توانید از گارانتی و ضمانت نامه نیز برخوردار شوید. تمامی آنتی ویروس هایی که توسط این شرکت ارائه می گردند اورجینال بوده و قابلیت بروز رسانی آنلاین دارند.

سرعت در کار یکی دیگر از مزایای نصب آنتی ویروس در محل تبریز است. زیرا در کمترین زمان ممکن و با حداقل معطلی کارشناسان مجرب و خبره به آدرس شما اعزام شده و آنتی ویروس مورد نظر شما را نصب می کنند. در صورتی که اطلاعاتی در این زمینه ندارید می توانید از خدمات مشاوره سرزمین تعمیرات بهره مند شده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

راحتی و آسایش را می توان مهم ترین مزیت نصب ضد ویروس در محل دانست. زیرا کاربر مجبور نیست با سختی و مشقت سیستم را از خانه یا محل کار به مکان دیگری منتقل کنند. پس از تحویل دوباره نیز مجبور باشد مجدد کیس را وصل کرده و چندین و چند سیم مختلف را اتصال دهد. کاری که احتمال اشتباه نیز دارد و ممکن است بعد از این همه پروسه تازه متوجه شوید که سیستم کار نمی کند و یک جای کارتان می لنگد.!!

با استفاده از نصب آنتی ویروس در محل تبریز، صنایع بزرگ می توانند سیستم های کامپیوتری خود را درون شرکت یا کارخانه ایمن سازی کرده و حرفه ای تر و مطمئن تر به کار خود ادامه دهند. سرزمین تعمیرات با کارشناسانی مجرب و کارکشته برای این مهم در کنار شماست.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

ما قادر به حل هرگونه مشكل هستيم.
مشاوران ما چشم انداز جديدی را از تكنولوژی پيش روي شما خواهند گذاشت.
سرعت، دقت و مشاوره ٢٤ ساعته هديه ما به شماست.

چرا نصب آنتی ویروس در تبریز

اعزام کارشناس مجرب

اعزام کارشناس مجرب

به منظور ارائه بهترين خدمات به شما عزيزان، مجرب ترين كارشناسان و تكنسين ها در اين مجموعه گرد هم آمده اند تا انتظارات شما را برآورده سازند.

پشتیبانی طولانی مدت

پشتیبانی طولانی مدت

تعهد و پشتيبانی همه جانبه و بدون محدوديت زمانی يكی ديگر از الزامات اين مجموعه جهت سرويس دهی به شما عزيزان است.

گارانتی قطعات

به منظور جلب اطمينان مشتريان، بديهی است كه تمامی قطعات دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشند.

سرعت انجام کار

سرعت انجام کار

تجربه كارشناسان و تكنسين های اين مجموعه روند بررسی و تعمير را تسريع كرده تا مشكلات در اسرع وقت حل گردند.

انواع ویروس های کامپیوتری را بشناسید.

ویروس های کامپیوتری یا همان برنامه های مخرب ماهیتی مروز و مخرب دارند. حتی پیشرفته ترین و امن ترین سیستم های کامپیوتری جهان همچون شرکت مایکروسافت، اطلاعات و امنیت آمریکا و … از گزند این موجودات مزاحم در امان نبوده اند. برای درک بهتر و نصب آنتی ویروس در تبریز بهتر است انواع ویروس های کامپیوتری را بهتر بشناسید.

ویروس های ساکن RAM یکی از انواع ویروس های کامپیوتر می باشند. همانطور که پیداست محل اختفای این برنامه های مخرب در حافظه رم است. با شروع به کار کامپیوتر این موجودات نیز کار خود را شروع کرده و سعی می کنند فایل های ورودی به حافظه را آلوده کند. ویروس های ماکرو دسته ای دیگر از این برنامه های مخرب هستند.

انواع ویروس های کامپیوتری

انواع ویروس های کامپیوتری

آنها بیشتر به فایل هایی با پسوند MD، DOC، PPS و … حمله کرده و با ایمیل در سراسر دنیا منتشر می شوند. BABLES، A و RELAX از جمله آنها هستند. از دیگر برنامه های مخرب، برنامه های بازنویسی هستند. این ویروس ها بسیار خطرناک هستند. به عنوان مثال می توان به ویروس های WAY یا REBOOT اشاره نمود. این نوع ویروس ها می توانند محتوای یک فایل را کاملا نابود کنند.

ویروس های عملکرد مستقیم نیز نوع دیگری از آنهاست. با اجرا شدن این برنامه، تکثیر آن نیز شروع شده و سیستم شما را درگیر می کند. این نوع ویروس بیشتر در ROOT DIRECTORY پنهان می شوند. از دیگر انواع ویروس می توان به ویروس اسکریپت وب، ویروس دایرکتوری و ویروس چند جزئی اشاره نمود. هر یک از این ویروس ها عملکرد و فضای زندگی متفاوتی دارند.

به عنوان مثال اسکریپت وب در کدهای پیچیده و اسکریپت های وب سایت های پر زرق و برق پنهان هستند. ویروس دایرکتوری هارد را برای مخفی شدن انتخاب کرده و دایرکتوری ها را تحت تاثیر قرار می دهد. محل استقرار ویروس های چند جزئی نیز RAM است. این ویروس ها بسته به نوع سیستم عامل و برنامه های نصب شده عملکردهای متفاوتی دارند.

ویروس های چند شکل، کرم ها، ویروس تروجان یا تروا و ویروس FAT نیز نام های آشنایی در حوزه ویروس های کامپیوتری هستند. کرم ها برنامه هایی مستقل هستند که خود به خود تکثیر می شوند و تمام فضا را به تدریج اشغال می کنند. تروجان نیز که ویروسی جاسوسی است و مستقیما اکانت را مورد حمله قرار می دهد. FAT نیز پارتیشن ها را آلوده می کند.

از دیگر انواع ویروس ها می توان از دزد مرورگر و ویروس ایمیل نام برد. دزد مرورگر، اختیار مرورگر شما را در دست می گیرد. ایمیل ویروس نیز که واضح است با باز شدن پست الکترونیک وارد سیستم شده و آن را آلوده می کند.

با وجود این حجم از ویروس های خطرناک که در کمین نشسته اند تا سیستم شما را آلوده کنند بهتر نیست هر چه سریعتر به فکر نصب یک آنتی ویروس قوی و مطمئن باشید؟. و بهتر آن نیست که نصب آنتی ویروس در محل و استفاده از خدمات شرکت معتبری همچون سرزمین تعمیرات را تجربه کنید.

آیا خطرناک ترین ویروس های کامپیوتری را می شناسید؟

از زمانی که اولین ویروس ها و بد افزارها توسط انسان ها طراحی شده اند انواع مختلفی از آنها شناخته شده اند. اما برخی از این ویروس ها نسبت به بقیه خطرناک تر بوده و توانستند از لحاظ تخریب و آسیب رسانی در جایگاه بالاتری قرار بگیرند. در ادامه 7 ویروس خطرناک در تاریخ کامپیوتر را معرفی خواهیم نمود. پس با ما همراه باشید.

خطرناک ترین ویروس های کامپیوتری

خطرناک ترین ویروس های کامپیوتری

یکی از ویروس های خطرناک در تاریخ رایانه ویروس ILOVEU است. این ویروس از طریق ایمیل در کامپیوترهای مختلف پخش می شد و باعث از کار افتادن سیستم عامل می گردید. از MYDOOM به عنوان بدترین ویروس در تاریخ کامپیوتر یاد می شود. متاسفانه این ویروس همچنان فعال است و می تواند باعث آسیب رسانی به کامپیوترهای شما شود. پس به هیچ عنوان نصب آنتی ویروس مطمئن و ویروس کشی را فراموش کنید.

سریعترین ویروس کامپیوتری تا کنون So Big نام دارد. این ویروس نیز فایل ضمیمه یک ایمیل است و به محض باز شدن در سیستم نصب و گسترش می یابد. نام ویروس Confiker را به خاطر داشته باشید. این کرم کشنده در زمان انتشار توانست 9 میلیارد خسارت وارد کند. از دیگر ویروس های خطرناک می توان به Sicram اشاره نمود. این برنامه قادر است کل هارد از ریشه نابود کند.

از دیگر ویروس های خطرناک در تاریخ کامپیوتر می توان به Code Red و Mellisa اشاره نمود. Code Red یک ویروس ناشی از ورود به اینترنت است. ویروس دوم نیز تا جایی پیش رفت که در سال 1999 مایکروسافت مجبور به بستن سیستم های امنیتی خود شد.

ویژگی های یک آنتی ویروس خوب

بعد از توضیحاتی که در مورد ویروس داده شد نوبت آن رسیده راه چاره و علاج آن نیز بیان شود. آنچه می تواند سیستم کامپیوتر شما را مقاوم کرده و امنیت اطلاعات شما را حفظ کند نصب ضد ویروس یا آنتی ویروس است. در واقع آنتی ویروس برنامه ای کاربردی است که وظیفه اش پاکسازی کامپیوتر از ویروس ها، کرم ها و برنامه های مخرب است.

ویژگی های یک آنتی ویروس خوب

ویژگی های یک آنتی ویروس خوب

اما سوال اینجاست که یک آنتی ویروس خوب باید حائز چه شرایطی باشد. اول اینکه یک برنامه آنتی ویروس عالی باید چند منظوره بوده و قابلیت مقابله با ویروس، ورم، فیشینگ و بدافزارها را داشته باشد. همچنین باید بتوان آن را بدون اتصال به اینترنت و از طریق دانلود فایل آن به صورت آفلاین بروزرسانی نمود. همچنین یک ضد ویروس خوب سبک بوده و حجم زیادی اشغال نمی کند.

در دیگر ویژگی های نصب آنتی ویروس خوب بالا بودن قدرت و هوشمندی آن است. یعنی به خوبی و خیلی سریع فایل های مخرب را تشخیص داده و از عملکرد آنها جلوگیری می کند. بهتر است آنتی ویروس یک نمایندگی رسمی در ایران داشته باشد تا در مواقع لزوم پاسخگوی کاربران شود. همچنین شرکت های فعال در زمینه فروش و نصب آنتی ویروس باید پشتیبانی های لازم را برای کاربران ارائه دهند.

در نهایت اینکه یک آنتی ویروس خوب باید عملکرد ساده ای داشته باشد تا کاربران عادی با آن به مشکل برنخورند. بی شک تمامی ویژگی های ذکر شده را در محصولات ارائه شده در سرزمین تعمیرات خواهید یافت. کافی است تماس بگیرید و از گزینه نصب آنتی ویروس در محل استفاده کنید تا سیستم هایی امن داشته باشید.

تاپ ترین آنتی ویروس های سال 2020

برای آنکه قربانی حملات سایبری نشده و بتوانید از سیستم خود در برابر ویروس ها محافظت کنید لیستی از آنتی ویروس های پیشرو در سال جاری برای شما ارائه می شود. این لیست بر اساس امتیازاتی است که این برنامه ها کسب کرده و به شما امکان یک انتخاب خوب را می دهد.

تاپ ترین آنتی ویروس های سال 2020

تاپ ترین آنتی ویروس های سال 2020

نرم افزار آنتی ویروس TOTALAV جایگاه نخست را در ان لیست دارد. با بیش از 10 میلیون کاربر در گوشه و کنار جهان و حفاظت چند لایه در این رنکینگ در جایگاه اول قرار گرفته است. دومین آنتی ویروس Norton است با امتیاز 9.5. این ضد ویروس تنها 0.3 امتیاز کمتر از رتبه اول کسب نموده است. رتبه سوم در اختیار Panda است با امتیاز 9.1 و ویژگی های بارز یک نرم افزار درجه یک.

آنتی ویروس Bitdefender جایگاه چهارم را در لیست بهترین ها به خود اختصاص داده و پس از آن MCAfee قرار دارد. آنتی ویروس های BullGuard، Avira، Avast، HEIMDAL و ZoneAlarm نیز به ترتیب در این رنکینگ رتبه های ششم تا دهم را به دست آورده اند. البته اختلاف امتیاز در این نرم افزارها بسیار کم بوده و همگی در سطح بالایی قرار دارند.