تعمیرات هارد

تعمیرات هارد دیسک

تعمیرات هارد در تهران از جمله خدمات شایان توجهی است که از سوی شرکت سرزمین تعمیرات ارائه می گردد. متخصصان این شرکت با تکیه بر دانش بالا و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته قادرند بدترین مشکلات ایجاد شده در هارد را تعمیر کنند. سرعت بالا، دقت، خدمات 24 ساعته و مهارت در تعمیر هارد اکسترنال و هارد سیستم می تواند راهی نو پیش روی کاربران کامپیوتر باز کند.

تماس با ما

تماس با ما

آیا می دانستید هاردها هم یک روز می میرند؟

تصور کنید یک روز می خواهید اطلاعاتی از هارد فرا بخوانید اما متوجه می شوید که هارد کار نمی کند و به اصطلاح سوخته است. اینجا جایی است که می توان گفت احتمال فراوان هارد شما عمرش به پایان رسیده است.! این در حالی است که به راحتی می توانید جلوی این اتفاق را بگیرید. کافی است کمی به سیستم هارد آشنایی داشته باشید.

خوشبختانه هاردهای امروزی اکثرا هوشمند بوده و قابلیت مانیتورینگ و بررسی خود را دارند. یعنی این هاردهای هوشمند قادرند خود را بررسی کرده و در صورت مشاهده مشکل در یک قسمت بخصوص، پیغام های خطا را صادر کنند. بنابراین بر عهده کاربر است که این پیام ها را جدی گرفته و به موقع نسبت به تعمیرات هارد دیسک اقدام کند.

تعمیرات انواع هارد

تعمیرات انواع هارد

البته تکنولوژی مانیتورینگ در هارد به تنهایی توسط ویندوز قابل انجام نیست و نصب برنامه های کمکی لازم است. اگر دوست دارید بدانید برای داشتن یک هارد سالم با عمر طولانی چه برنامه هایی لازم است با سرزمین تعمیرات تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه آمادگی دارند که در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی نیاز متقاضیان عزیز باشند.

از هارد در برابر ضربه محافظت کنید

یکی از دلایل عمده ای که باعث خرابی هارد اکسترنال و یا حتی اینترنال می شود، وارد شدن ضربه است. این ضربه ممکن است در اثر سقوط هارد، کوبیدن یک شی بر روی هارد، جا به جایی سریع هارد، کاربری پرتابل، وارد شدن ضربه به بدنه لپ تاپ و دلایل دیگر رخ دهد. این نشانه ها به کاربر اعلام می کند که هاردهای اکسترنال بسیار حساس بوده و باید به خوبی از آنها مراقبت شود.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

ما قادر به حل هرگونه مشكل هستيم.
مشاوران ما چشم انداز جديدی را از تكنولوژی پيش روي شما خواهند گذاشت.
سرعت، دقت و مشاوره ٢٤ ساعته هديه ما به شماست.

مناطق تحت پوشش غرب تهران :

تعمیر هارد در پونک – تعمیر هارد در صادقیه – تعمیر هارد در شهرک غرب – تعمیر هارد در سعادت آباد – تعمیر هارد در باغ فیض – تعمیر هارد در طرشت – تعمیر هارد در تهرانسر – تعمیر هارد در چیتگر – تعمیر هارد در شهرک گلستان – تعمیر هارد در بیمه – تعمیر هارد در بلوار فردوس – تعمیر هارد در شهرک اکباتان – تعمیر هارد در گیشا – تعمیر هارد در شهران – تعمیر هارد در کن – تعمیر هارد در جنت آباد – تعمیر هارد در آریاشهر – تعمیر هارد در شهر زیبا – تعمیر هارد در حصارک – تعمیر هارد در کوهسار

مناطق تحت پوشش شرق تهران :

تعمیر هارد در پیروزی – تعمیر هارد در مجیدیه – تعمیر هارد در شهرک امید – تعمیر هارد در باقری – تعمیر هارد در تهرانپارس – تعمیر هارد در نیرو هوایی – تعمیر هارد در تهران نو – تعمیر هارد در حکیمیه – تعمیر هارد در شمس آباد – تعمیر هارد در نظام آباد – تعمیر هارد در حشمتیه – تعمیر هارد در دبستان – تعمیر هارد در سیدخندان – تعمیر هارد در افسریه – تعمیر هارد در نارمک – تعمیر هارد در سرسبز – تعمیر هارد در رسالت – تعمیر هارد در هنگام – تعمیر هارد در الغدیر – تعمیر هارد در وحیدیه – تعمیر هارد در سبلان

مناطق تحت پوشش شمال تهران :

تعمیر هارد در فرمانیه – تعمیر هارد در تجریش – تعمیر هارد در قیطریه – تعمیر هارد در نیاوران – تعمیر هارد در آجودانیه – تعمیر هارد در قلهک – تعمیر هارد در پل رومی – تعمیر هارد در اقدسیه – تعمیر هارد در جماران – تعمیر هارد در چیذر – تعمیر هارد در دارآباد – تعمیر هارد در اراج – تعمیر هارد در درکه – تعمیر هارد در ازگل – تعمیر هارد در لویزان – تعمیر هارد در مینی سیتی – تعمیر هارد در سوهانک – تعمیر هارد در دروس – تعمیر هارد در داوودیه – تعمیر هارد در زرگنده – تعمیر هارد در فرشته – تعمیر هارد در ولنجک – تعمیر هارد در محمودیه – تعمیر هارد در کامرانیه – تعمیر هارد در ظفر – تعمیر هارد در الهیه – تعمیر هارد در پاسداران

مناطق تحت پوشش جنوب تهران :

تعمیر هارد دیسک در مشیریه – تعمیر هارد دیسک در یاخچی آباد – تعمیر هارد دیسک در نازی آباد – تعمیر هارد دیسک در شوش – تعمیر هارد دیسک در اتابک – تعمیر هارد دیسک در خراسان – تعمیر هارد دیسک در شاپور – تعمیر هارد دیسک در جوادیه – تعمیر هارد دیسک در مولوی – تعمیر هارد دیسک در منیریه – تعمیر هارد دیسک در سیروس – تعمیر هارد دیسک در خزانه – تعمیر هارد دیسک در فلاح – تعمیر هارد دیسک در مسعودیه – تعمیر هارد دیسک در خانی آباد – تعمیر هارد دیسک در یافت آباد – تعمیر هارد دیسک در دروازه غار – تعمیر هارد دیسک در امیریه – تعمیر هارد دیسک در مسعودیه – تعمیر هارد دیسک در افسریه – تعمیر هارد دیسک در علی آباد – تعمیر هارد دیسک در شکوفه – تعمیر هارد دیسک در عبدل آباد

مناطق تحت پوشش مرکز تهران :

تعمیرات هارد در یوسف آباد – تعمیرات هارد در مطهری – تعمیرات هارد در فاطمی – تعمیرات هارد در عباس آباد – تعمیرات هارد در جلفا – تعمیرات هارد در خواجه اعبدا… – تعمیرات هارد در بهجت اباد – تعمیرات هارد در امام خمینی – تعمیرات هارد در سهروردی – تعمیرات هارد در آپادانا – تعمیرات هارد در نیلوفر – تعمیرات هارد در لاله زار – تعمیرات هارد در جمهوری – تعمیرات هارد در بهشتی

چرا تعمیرات هارد توسط سرزمین تعمیرات

اعزام کارشناس مجرب

اعزام کارشناس مجرب

به منظور ارائه بهترين خدمات به شما عزيزان، مجرب ترين كارشناسان و تكنسين ها در اين مجموعه گرد هم آمده اند تا انتظارات شما را برآورده سازند.

پشتیبانی طولانی مدت

پشتیبانی طولانی مدت

تعهد و پشتيبانی همه جانبه و بدون محدوديت زمانی يكی ديگر از الزامات اين مجموعه جهت سرويس دهی به شما عزيزان است.

گارانتی قطعات

به منظور جلب اطمينان مشتريان، بديهی است كه تمامی قطعات دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشند.

سرعت انجام کار

سرعت انجام کار

تجربه كارشناسان و تكنسين های اين مجموعه روند بررسی و تعمير را تسريع كرده تا مشكلات در اسرع وقت حل گردند.

تعمیرات هارد توسط سرزمین تعمیرات

ضربه خوردن هارد مشکلات و خرابی های متعددی ایجاد می کند. از جمله اینکه می تواند باعث چسبیدن هد به پلترها و سقوط آن شود. سقوط هد و تماس مستقیم محافظ آن با پلاترها باعث ایجاد خراشیدگی روی دیسک مغناطیسی و ایجاد دایره های متحدالمرکز می شود. همچنین ضربه می تواند به موتور هارد آسیب زده و روند چرخش پلترها را دچار اشکال کند.

چنان چه هارد دیسک روشن باشد و ضربه ای به آن وارد شود تبعات سنگین تری به دنبال دارد. این ضربه می تواند باعث تاب خوردگی و انحنا در دیسک مغناطیسی شده و هد را از جای خود خارج کند. همچنین آسیب فیزیکی می تواند باعث شکستن قطعات داخلی و رها شدن آنها در فضای داخل هارد و ایجاد بدسکتور شود. ضربه می تواند VCM و موتور محرکه هارد را نیز از کار بیندازد.

نرم افزار تعمیر هارد

نرم افزار تعمیر هارد

عدم مراقب صحیح از هارد و آسیب های فیزیکی می تواند تبعات و خسارت های دیگری نیز در پی داشته باشد. اما نتیجه تمامی این اتفاقات آسیب هارد و عدم باز شدن اطلاعات داخلی آن است. متاسفانه تعمیر هارد اکسترنال یا اینترنال در اثر آسیب های فیزیکی در اکثر مواقع امکان پذیر نیست. اما مشکل اینجاست که هاردها حاوی اطلاعاتی هستند که نمی توان به راحتی از آنها گذشت.

از این رو متخصصان سرزمین تعمیرات دست به کار شده و در زمینه تعمیر هارد دیسک وارد شده اند. در واقع هنگامی که به یک هارد آسیب فیزیکی وارد می شود ابتدا باید تا حدی تعمیر شده و سپس اطلاعات آن بازیابی شود. جراحی هارد و رفع ایرادات آن نیازمند یک برنامه کلین روم ورژن بالا، ابزارآلات استاندارد و دانش کافی جهت تعویض تمامی قطعات می باشد.

خوشبختانه کارشناسان سرزمین تعمیرات واجد تمامی شرایط فوق بوده و تعمیرات هارد را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. این متخصصان قادر به رفع بدسکتور هارد، تعمیر برد هارد، تعویض هد، موتور VCM و دیگر خدمات مربوط به تعمیر هارد دیسک هستند. پس اگر احساس می کنید هارد اکسترنال یا اینترنال شما دچار اشکال شده است با این مرکز تماس بگیرید.

مزایای تعمیرات هارد

تعمیرات هارد دیسک این امکان را به شما می دهد که در هزینه های خود صرفه جویی کنید. بسیاری از مشکلات نرم افزاری ایجاد شده برای هارد و یا مشکل مربوط به کند شدن آن توسط یک تیم کارشناسی کارکشته به راحتی قابل درمان است. همچنین یک تیم ورزیده و ماهر مانند تیم تعمیر هارد دیسک سرزمین تعمیرات قادر خواهند بود برخی از مشکلات فیزیکی را نیز رفع کنند.

تعمیر هارد اکسترنال

تعمیر هارد اکسترنال

رفع بدسکتور هارد نیز توسط این مرکز به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد. از این رو بهتر است به جای آنکه هزینه ی بیشتری صرف خرید هارد جدید کنید، هارد قبلی را تعمیر و حفظ کنید. بدین ترتیب اطلاعات ذخیره شده بر روی هارد نیز از بین نمی روند. جراحی هارد در سرزمین تعمیرات با رعایت تمام استانداردهای جهانی انجام شده و از آخرین متدهای روز دنیا بهره می گیرند.

تعمیرات هارد در تهران توسط سرزمین تعمیرات ارائه شده و تمامی نقاط این شهر وسیع را پوشش می دهد. بنابراین در هر کجای تهران که هستید نگران نباشید. در صورتی بروز کوچکترین مشکل در هارد اکسترنال یا اینترنال می توانید در هر ساعت از شبانه روز با این موسسه تماس گرفته و از خدمات بی نظیر آنها استفاده کنید. تعمیرات هارد در تهران همواره فعال و یاری رسان کاربران گرامی می باشد.

رفع بدسکتور هارد دیسک

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای هاردهای داخلی یا اکسترنال ایجاد شود بدسکتور است. اما چند درصد از شما با مفهوم بدسکتور آشنایی دارید؟ اجازه دهید ما این مفهوم را به زبان ساده توضیح دهیم. محل ذخیره اطلاعات در هارد دیسک یک سطح صاف و صیقلی است که به آن پلتر می گویند. یک هارد ممکن یک یا چند پلتر داشته باشد. پلترها را می توان مشابه سطح دی وی دی یا سی دی دانست.

پلترها در نوبه خود به بخش های کوچکتری به نام سکتور تقسیم می شوند. اطلاعاتی همچون فیلم، عکس، موسیقی و … در همین سکتورها ذخیره می شوند. وظیفه هد این است اکه با چرخیدن سریع عمل خواندن – نوشتن اطلاعات را بر روی سکتورها انجام دهد. حال اگر به هر دلیلی هد نتواند عمل خواندن یا نوشتن اطلاعات را بر روی یک سکتور به خوبی انجام دهد آن را به عنوان بدسکتور می شناسند.

تعمیرات هارد

تعمیرات هارد

ایجاد بدسکتور در هارد می تواند منشا فیزیکی و یا نرم افزاری داشته باشد. تشخیص و رفع بدسکتور هارد از جمله اقداماتی است که هر کسی قادر به انجام آن نیست. اما در سرزمین تعمیرات رفع بدسکتور هارد تقریبا در بیشتر موارد امکان پذیر بوده و اطلاعات ذخیره شده بر روی آن به طور کامل ریکاوری می شود. همچنین بعد از ریکاوری نیز تعمیر هارد دیسک در صورت امکان انجام می گیرد.

خرابی های رایج در هارد دیسک

همانطور که گفته شد هارد یک وسیله دیجیتال بسیار حساس است و به مراقبت خوبی نیاز دارد. کوچکترین ضربه می تواند باعث آسیب فیزیکی به هارد شده و روند بازیابی اطلاعات را مختل کند. تا جایی که نیاز به جراحی هارد و تعویض بسیاری از قطعات باشد.

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای هاردهای اکسترنال یا داخلی ایجاد شود کندی در کار است. کند شدن هارد دیسک می تواند علت های مختلفی داشته باشد. از آن جمله می توان به خرابی ماژول ها، وجود بدسکتورهای زیاد، خش خوردگی و … اشاره نمود. اگر به دلیل کندی نیازمند تعمیرات هارد هستید مطمئن باشید سرزمین تعمیرات بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. زیرا کارشناسان این مرکز برای رفع کندی و دیگر مشکلات هارد راه حل هایی بی نظیر و استثنایی دارند.

عدم خواندن هارد توسط سیستم، خرابی ماژول های هارد، خرابی هد، خرابی موتور هارد، ویروسی شدن، حذف پارتیشن، قفل کردن و کم شدن بی دلیل ظرفیت از دیگر مشکلات شایع برای هارد دیسک می باشد. نکته قابل توجه آن است که هنگام وقوع هر یک از مشکلات ذکر شده به هیچ عنوان نباید اقدامی سرخود انجام دهید. زیرا هر کار غیر حرفه ای می تواند روند تعمیرات هارد دیسک را دچار مشکل کرده و باعث خرابی هر چه بیشتر آن شود. کافی است به تکینیک های کم نظیر سرزمین تعمیرات در زمینه رفع انواع مشکلات هارد اعتماد کنید.

معرفی انواع هارد دیسک ها

هارد دیسک ها نخستین بار در سال 1956 توسط شرکت IBM در دنیای دیجیتال معرفی گردید. هاردهای اولیه حافظه بالایی نداشتند و به منظور استفاده در مینی کامپیوترها ساخته شدند. اما این وسیله کوچک و بسیار کاربردی نیز تغییرات بسیاری به خود دیده است. هارد نیز مانند تمامی قطعات دیجیتال دیگر در طی سالیان متمادی پیشرفت کرده و امکانات بسیاری به آن افزوده شده است.

انواع هارد

انواع هارد

امروزه هارد دیسک کامپیوتر در انواع مختلف وجود دارد. از جمله می توان از هارد دیسک NVMe، هارد دیسک PATA، هارد دیسک SATA، هارد دیسک SSD و هارد دیسک SCSI نام برد. هارد دیسک های حالت جامد یا SSD نسل جدید هارد های کامپیوتری بوده و نسبت به دیگر انواع هارد برتری هایی دارند.

البته ناگفته نماند که این هاردها معایب خاص خود را نیز دارند. از جمله اینکه بازیابی اطلاعات در آنها تقریبا غیر ممکن است. از این رو هاردهای HDD همچنان توانسته اند کارایی و محبوبیت خود را حفظ کرده و در بازار رقابت باقی بمانند. اما در نهایت اینکه صرف از نظر نوع هارد، سرزمین تعمیرات قادر به ارائه هر گونه خدمات در این زمینه می باشد.

تعمیرات هارد در تهران توسط یک تیم کاملا مجهز و دوره دیده انجام شده و تکنینک های مورد استفاده کاملا انحصاری و مورد تایید تمامی استانداردهای جهانی می باشد. همچنین در این مرکز از بهترین و بروز ترین نرم افزارهای تعمیر هارد دیسک استفاده می شود. بنابراین نام سرزمین تعمیرات حتما به خاطر بسپارید.

تعمیرات هارد
  • تعمیرات هارد
5

خلاصه

تعمیرات هارد به صورت کامل و حرفه ای توسط تیمی مجرب و آموزش دیده با بهترین قیمت و در سریعرین زمان ممکن به همراه گارنتی تعمیرات