تعمیرات لپ تاپ دل در محل

تعمیرات لپ تاپ دل در محل

اگر لپ تاپ شما از برند جهانی و معتبر دل است، در صورت خرابی حتما از خدمات تعمیرات لپ تاپ دل در محل بهره مند شوید. در حال حاضر لپ تاپ ها یکی از گران قیمت ترین وسایل دیجیتال موجود در بازار هستند که حتی برای خرید انواع ساده آن ها باید هزینه زیادی پرداخت کنید. این مساله به افراد این هشدار را می دهد که از لپ تاپ خود به خوبی نگه داری کرده تا نیاز به تعمیر آن پیدا نکنند.

تماس با ما

تماس با ما

اگر برند لپ تاپ شما نیز دل است، بهتر است قبل از آن که نیازی به استفاده خدمات تعمیر پیدا کنید، مواردی را رعایت کنید تا طول عمر مفید آن افزایش پیدا کند. در این مقاله در ابتدا شما را با برند دل آشنا کرده و سپس اشتباهات رایج استفاده از این دستگاه دیجیتال را با ما به اشتراک می گذاریم. در انتها نیز شما را با تعمیرات لپ تاپ dell در منزل آشنا می کنیم.

با برند دل آشنا شوید

قبل از آن که با جزئیات تعمیر لپ تاپ دل در منزل آشنا شوید، بهتر است کمی با این برند جهانی و کیفیت مخصولات آن آشنا شوید. دل یک شرکت آمریکایی سازننده رایانه و یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان محصولات و قطعات آی تی در جهان می باشد.

تاریخ آغاز فعالیت این برند به سال 1984 باز می گردد، جایی که یک دانشجوی تگزاسی فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حاضر این شرکت یکی از بزرگ ترین شرکت های بین المللی است که بیش از 8 هزار کارمند در سراسر جهان دارد.

تعمیرات انواع لپ تاپ دل در محل

تعمیرات انواع لپ تاپ دل در محل

این برند طی فعالیت چند ساله خود توانست افتخارات بسیاری از جمله سومین برند بزرگ فروش رایانه شخصی در سال 2010، یکی از با کیفیت ترین و بزرگ ترین شرکت های تولید نوت بوک در جهان در سال 2015، بزرگ ترین و اولین موسسه تولید کننده نوت بوک ویندوزی در جهان و کسب رتبه دوم تولید نوت بوک در جهان در سال 2016 به دست آورد.

تعمیرات لپ تاپ دل

در صورتی که شما نیز یکی از محصولات این برند را برای محصولات دیجیتال از جمله لپ تاپ انتخاب کنید، می توانید سال ها با خیال آسوده و با کیفیت بالا از آن ها استفاده کنید. در صورتی که بعد از مدت ها استفاده نیاز به تعمیر لپ تاپ دل پیدا کردید، حتما انجام آن را به افراد متخصص و باتجربه در این زمینه بسپارید.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

ما قادر به حل هرگونه مشكل هستيم.
مشاوران ما چشم انداز جديدی را از تكنولوژی پيش روی شما خواهند گذاشت.
سرعت، دقت و مشاوره ٢٤ ساعته هديه ما به شماست.

مناطق تحت پوشش غرب تهران :

تعمیرات لپ تاپ دل  در پونک – تعمیرات لپ تاپ دل  در صادقیه – تعمیرات لپ تاپ دل  در شهرک غرب – تعمیرات لپ تاپ دل  در سعادت آباد – تعمیرات لپ تاپ دل  در باغ فیض – تعمیرات لپ تاپ دل  در طرشت – تعمیرات لپ تاپ دل  در تهرانسر – تعمیرات لپ تاپ دل  در چیتگر – تعمیرات لپ تاپ دل  در شهرک گلستان – تعمیرات لپ تاپ دل  در بیمه – تعمیرات لپ تاپ دل  در بلوار فردوس – تعمیرات لپ تاپ دل  در شهرک اکباتان – تعمیرات لپ تاپ دل  در گیشا – تعمیرات لپ تاپ دل  در شهران – تعمیرات لپ تاپ دل  در کن – تعمیرات لپ تاپ دل  در جنت آباد – تعمیرات لپ تاپ دل  در آریاشهر – تعمیرات لپ تاپ دل  در شهر زیبا – تعمیرات لپ تاپ دل  در حصارک – تعمیرات لپ تاپ دل  در کوهسار

مناطق تحت پوشش شرق تهران :

تعمیر لپ تاپ دل  در پیروزی – تعمیر لپ تاپ دل  در مجیدیه – تعمیر لپ تاپ دل  در شهرک امید – تعمیر لپ تاپ دل  در باقری – تعمیر لپ تاپ دل  در تهرانپارس – تعمیر لپ تاپ دل  در نیرو هوایی – تعمیر لپ تاپ دل  در تهران نو – تعمیر لپ تاپ دل  در حکیمیه – تعمیر لپ تاپ دل  در شمس آباد – تعمیر لپ تاپ دل  در نظام آباد – تعمیر لپ تاپ دل  در حشمتیه – تعمیر لپ تاپ دل  در دبستان – تعمیر لپ تاپ دل  در سیدخندان – تعمیر لپ تاپ دل  در افسریه – تعمیر لپ تاپ دل  در نارمک – تعمیر لپ تاپ دل  در سرسبز – تعمیر لپ تاپ دل  در رسالت – تعمیر لپ تاپ دل  در هنگام – تعمیر لپ تاپ دل  در الغدیر – تعمیر لپ تاپ دل  در وحیدیه – تعمیر لپ تاپ دل  در سبلان

مناطق تحت پوشش شمال تهران :

تعمیر لپ تاپ dell  در فرمانیه – تعمیر لپ تاپ dell  در تجریش – تعمیر لپ تاپ dell  در قیطریه – تعمیر لپ تاپ dell  در نیاوران – تعمیر لپ تاپ dell  در آجودانیه – تعمیر لپ تاپ dell  در قلهک – تعمیر لپ تاپ dell  در پل رومی – تعمیر لپ تاپ dell  در اقدسیه – تعمیر لپ تاپ dell  در جماران – تعمیر لپ تاپ dell  در چیذر – تعمیر لپ تاپ dell  در دارآباد – تعمیر لپ تاپ dell  در اراج – تعمیر لپ تاپ dell  در درکه – تعمیر لپ تاپ dell  در ازگل – تعمیر لپ تاپ dell  در لویزان – تعمیر لپ تاپ dell  در مینی سیتی – تعمیر لپ تاپ dell  در سوهانک – تعمیر لپ تاپ dell  در دروس – تعمیر لپ تاپ dell  در داوودیه – تعمیر لپ تاپ dell  در زرگنده – تعمیر لپ تاپ dell  در فرشته – تعمیر لپ تاپ dell  در ولنجک – تعمیر لپ تاپ dell  در محمودیه – تعمیر لپ تاپ dell  در کامرانیه – تعمیر لپ تاپ dell  در ظفر – تعمیر لپ تاپ dell  در الهیه – تعمیر لپ تاپ dell  در پاسداران

مناطق تحت پوشش جنوب تهران :

تعمیرات لپ تاپ dell  در مشیریه – تعمیرات لپ تاپ dell  در یاخچی آباد – تعمیرات لپ تاپ dell  در نازی آباد – تعمیرات لپ تاپ dell  در شوش – تعمیرات لپ تاپ dell  در اتابک – تعمیرات لپ تاپ dell  در خراسان – تعمیرات لپ تاپ dell  در شاپور – تعمیرات لپ تاپ dell  در جوادیه – تعمیرات لپ تاپ dell  در مولوی – تعمیرات لپ تاپ dell  در منیریه – تعمیرات لپ تاپ dell  در سیروس – تعمیرات لپ تاپ dell  در خزانه – تعمیرات لپ تاپ dell  در فلاح – تعمیرات لپ تاپ dell  در مسعودیه – تعمیرات لپ تاپ dell  در خانی آباد – تعمیرات لپ تاپ dell  در یافت آباد – تعمیرات لپ تاپ dell  در دروازه غار – تعمیرات لپ تاپ dell  در امیریه – تعمیرات لپ تاپ dell  در مسعودیه – تعمیرات لپ تاپ dell  در افسریه – تعمیرات لپ تاپ dell  در علی آباد – تعمیرات لپ تاپ dell  در شکوفه – تعمیرات لپ تاپ dell  در عبدل آباد

مناطق تحت پوشش مرکز تهران :

تعمیر لپ تاپ dell در یوسف آباد – تعمیر لپ تاپ dell در مطهری – تعمیر لپ تاپ dell در فاطمی – تعمیر لپ تاپ dell در عباس آباد – تعمیر لپ تاپ dell در جلفا – تعمیر لپ تاپ dell در خواجه اعبدا… – تعمیر لپ تاپ dell در بهجت اباد – تعمیر لپ تاپ dell در امام خمینی – تعمیر لپ تاپ dell در سهروردی – تعمیر لپ تاپ dell در آپادانا – تعمیر لپ تاپ dell در نیلوفر – تعمیر لپ تاپ dell در لاله زار – تعمیر لپ تاپ dell در جمهوری – تعمیر لپ تاپ dell در بهشتی

چرا تعمیرات لپ تاپ دل در محل

اعزام کارشناس مجرب

اعزام کارشناس مجرب

به منظور ارائه بهترين خدمات به شما عزيزان، مجرب ترين كارشناسان و تكنسين ها در اين مجموعه گرد هم آمده اند تا انتظارات شما را برآورده سازند.

پشتیبانی طولانی مدت

پشتیبانی طولانی مدت

تعهد و پشتيبانی همه جانبه و بدون محدوديت زمانی يكی ديگر از الزامات اين مجموعه جهت سرويس دهی به شما عزيزان است.

گارانتی قطعات

به منظور جلب اطمينان مشتريان، بديهی است كه تمامی قطعات دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشند.

سرعت انجام کار

سرعت انجام کار

تجربه كارشناسان و تكنسين های اين مجموعه روند بررسی و تعمير را تسريع كرده تا مشكلات در اسرع وقت حل گردند.

تعمیرات لپ تاپ دل در محل

در صورتی که شما نیز اشتباهات رایج بالا را به صورت متوالی انجام می دهید، طول عمر مفید لپ تاپ خود را به شکل چشمگیری کاهش داده و در زمان کوتاهی نیاز به تعمیرات لپ تاپ dell در منزل پیدا خواهید کرد. یکی از مراکزی که می توانید با خیال آسوده تعمیر لپ تاپ دل خود یا برندهای دیگر را به آن بسپارید، سرزمین تعمیر است که خدمات خود را همشهریان ساکن تهران ارائه می شود.

تعمیر لپ تاپ دل در محل

تعمیر لپ تاپ دل در محل

1- یکی از مزایای تعمیرات لپ تاپ دل در محل آن است که شما می توانید به تمامی مراحل کار نظارت کامل داشته باشید. این مساله برای شما چند فایده همزمان خواهد داشت. از یک طرف ایمنی اطلاعات شما به طور کامل حفظ خواهد شد، از طرف دیگر می توانید با نحوه کار تعمیرکاران آشنا شده و بسیاری از کارها را خودتان انجام دهید.

2- جابجا کردن لپ تاپ برای تعمیر و بردن آن به مراکز تعمیر می تواند مشکلات و خرابی های آن را چند برابر کند. تعمیر لپ تاپ dell در محل توسط سرزمین تعمیر این مشکل را نیز برای شما رفع کرده است.

3- شک نداشته باشید که تعمیر لپ تاپ یکی از تخصصی ترین کارهایی است که نباید انجام آن را به هر فردی بسپارید. تکنیسین های سرزمین تعمیر در زمینه تعمیر هر لپ تاپ در همان برند کار کشته هستند! پرسنل ما در زمان کوتاهی ایراد اصلی لپ تاپ شما را پیدا کرده و آن را رفع می کنند.

4- از دیگر مزایای استفاده از خدمات تعمیرات لپ تاپ دل در منزل آن است که از تعمیر صد در صد آن اطمینان پیدا خواهید کرد. ممکن است بعد از آوردن لپ تاپ تعمیر شده از یک موسسه تعمیر به منزل متوجه شوید که بسیاری از ایرادهای آن هنوز باقی مانده است. در صورتی که شما به طور کامل در منزل بر کار نظارت داشته تا از تعمیر کامل آن مطمئن شوید.

5- در سرزمین تعمیر، در صورتی که لپ تا دل شما نیاز به تعویض یک قطعه داخلی داشته باشد، تکنیسین های ما آن را برای شما تهیه و تعویض خواهند کرد. قطعات مورد استفاده در این مرکز برای تعمیرات لپ تاپ dell در منزل همگی از همان برند و با کیفیت درجه یک می باشد.

6- پس از تعمیرات لپ تاپ دل در محل به شما گارانتی داده می شود. در واقع ما در این مرکز به شما پشتیبانی طولانی مدت داده تا در صورت بروز هرگونه مشکل بعد از تعمیر مجددا با ما تماس بگیرید.

اشتباهاتی که طول عمر لپ تاپ شما را کاهش می دهد

ممکن است تنها در مدت کوتاهی استفاده از لپ تاپ، نیاز به تعمیر لپ تاپ دل در منزل یا موسسه تعمیرات پیدا کنید. این مساله به خاطر اشتباهات رایجی است که بسیاری از افراد هنگام استفاده از لپ تاپ مرتکب می شوند. برای آن که شما نیز پیش از گذشت طول عمر مفید نیاز به تعمیر لپ تاپ dell پیدا نکنید، بهتر است با این اشتباهات آشنا شده و از انجام آن ها خودداری کنید.

مدام درب لپ تاپ خود را می بندید

یکی از اشتباهات رایجی که بسیاری از افراد آن را انجام می دهند آن است که به جای خاموش کردن کامل لپ تاپ درب آن را می بندند. باقی ماندن لپ تاپ ها در حالت نیمه روشن مصرف انرژی آن را تا حد بسیار زیادی بالا برده و در طولانی مدت باعث می شود که لپ تاپ دچار اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری شود. برای آن که شما نیز نیاز به تعمیرات لپ تاپ دل در محل پیدا نکنید، از روشن نگه داشتن طولانی مدت آن خودداری کنید. بهتر است حداقل در هر هفته، چند بار لپ تاپ خود را کاملا خاموش کنید.

لپ تاپ را روی پاهای خود قرار می دهید

بدون شک شما نیز یکی از افرادی هستید که بیش از آن که لپ تاپ را روی میزهای مناسب قرار دهید، آن را روی پاهای خود می گذارید. فن در لپ تاپ وظیفه خنک کردن اجزای داخلی گردش هوا را به عهده دارد. خروج هوای گرم و وارد شدن هوای خنک معمولا از قسمت زیرین لپ تاپ انجام می شود.

زمانی که این دستگاه دیجیتال را روی پاهای خود می گذارید، از جریان هوا جلوگیری می کنید. این مساله باعث گرم شدن بیش از حد اجزای داخلی و خرابی آن ها می شود. انجام این کار به طور متوالی باعث می شود که در زمان کوتاهی نیاز به تعمیر لپ تاپ dell در منزل پیدا کنید.

برنامه های باز را نمی بندید

از دیگر اشتباهات رایجی که بدون شک شما را به تعمیرات لپ تاپ دل نیازمند می کند آن است که برنامه های باز خود را نمی بندید. باز گذاشتن برنامه های لپ تاپ باعث می شود که فضای رم صرف اطلاعات بدون استفاده شده، سرعت حافظه داخلی کاهش پیدا کرده و فشار زیادی به CPU آن وارد شود. بهتر است بعد از استفاده از هر برنامه آن را به طور کامل بسته و برای استفاده مجدد آن را باز کنید.

تعمیر لپ تاپ دل در منزل

تعمیر لپ تاپ دل در منزل

عدم استفاده از آنتی ویروس

اگر در لپ تاپ خود از آنتی ویروس استفاده نمی کنید، در زمان بسیار کوتاهی نیاز به خدمات تعمیرات لپ تاپ دل در منزل یا بیرون پیدا خواهید کرد. استفاده از وسایل جانبی مانند فلش و هارد و یا دانلود فایل های آلوده در اینترنت باعث ورود ویروس به سیستم شما خواهد شد. ویروس می تواند در زمان کوتاهی به نرم افزار و سخت افزارهای شما آسیب رسانده و شما را مجبور به تعمیر آن کند.

شلوغ بودن استارت آپ سیستم

استارت آپ به برنامه هایی گفته می شود که با روشن شدن لپ تاپ به طور اتوماتیک باز شده و بالا می آیند. در استفاده طولانی مدت از لپ تاپ ممکن است شما برنامه های مختلفی را به این لیست اضافه کنید که مدتی بعد نیاز به آن ها پیدا نکنید. برای آن که به لپ تاپ شما فشار بیش از حد آورده نشده و نیاز به تعمیر لپ تاپ dell در منزل پیدا نکنید، به منوی task manager رفته و به پنجره استارت آپ بروید. در این پنجره می توانید برنامه های غیر ضروری را غیر فعال کنید.

عدم استفاده از محافظ برق

شبکه برق مورد استفاده داخلی بارها دچار نوسان و قطع و وصل می شود. این اتفاق به خصوص در موارد بارانی و شرایط جوی نامناسب بیشتر می شود. امروزه بیشتر افراد در منازل خود از محافظ های برقی برای وسایل برقی گران قیمت مانند یخچال و تلویزیون استفاده می کنند. برای آن که نیازمند تعمیر لپ تا دل در منزل نشوید، بهتر است با استفاده از یک محافظ برق از آسیب آن به دلیل نوسانات برقی جلوگیری کنید.

استفاده از کیف های معمولی برای جابجا کردن لپ تاپ

اگر از جمله افرادی هستید که برای جابجا کردن لپ تاپ دل خود از کیف های معمولی استفاده می کنید، بدون شک بعد از زمان کوتاهی خراب شده و باید به دنبال تعمیرات لپ تاپ dell در منزل یا بیرون از آن باشید. احتمال زیادی وجود دارد که در هر جابجایی سهوا لپ تاپتان و کیف آن زمین خورده یا از دستتان بیفتد. در صورتی که لپ تاپ دارای کیف مخصوص و ضربه گیر باشد، آسیبی نخواهد دید. در صورتی که کیف های معمولی توانایی محافظت در برابر ضربه را نداشته و هرگونه ضربه به لپ تاپ شما آسیب وارد می کند.

باز کردن هر فایل ناشناس در اینترنت و یا ایمیل

در صورتی که روی هر فایل ناشناخته در وب سایت یا ایمیل خود کلیک کنید ویروس ها به راحتی می توانند وارد سیستم شما شوند. اگر در یک سایت غیر معتبر دانلود فایل های مختلف را انتخاب کنید، به احتمال زیاد تعدادی ویروس را نیز دانلود خواهید کرد. ویروس ها عملکرد لپ تاپ شما را مختل کرده و در زمان بسیار کوتاهی آن را نیازمند به تعمیرات لپ تاپ دل می کنند.

تعمیرات لپ تاپ دل در منزل

تعمیرات لپ تاپ دل در منزل

دانلود سریع نسخه های به روز رسانی شده نرم افزارها

همه نرم افزارهایی که ما در سیستم خود استفاده می کنیم، به مرور توسط شرکت سازنده به روز رسانی و آپدیت می شود. برای استفاده از امکانات بیشتر و بهتر معمولا باید نسخه های قدیمی را با نسخه های جدید به روز رسانی کرد. توصیه ما به شما آن است که بعد از انتشار هر نسخه جدید از نرم افزار چند روز تا چند هفته صبر کنید. نسخه های اولیه این نرم افزارها معمولا دارای ایرادهایی به نام باگ بوده که مشکلاتی برای سیستم شما ایجاد خواهد کرد. بنابراین برای جلوگیری از تعمیرات لپ تاپ دل در منزل لطفا کمی صبور باشید!

به وای فای ناشناس وصل نشوید

این روزها یکی از خدمات ویژه ای که مراکز مختلف مانند کافی شاپ ها و رستوران ها در اختیار مشتریان خود قرار می دهند، وای فای رایگان است. اگر لپ تاپ شما در این مراکز همراهتان است، ترجیجا به آن ها وصل نشوید. وای فای های مشترک و رایگان موقعیت بسیار مناسبی برای هکرها بوده و به راحتی می توانند به سیستم شما وارد شوند.

تعمیرات لپ تاپ دل در محل
  • تعمیرات لپ تاپ دل در محل
5

خلاصه

برای تعمیرات لپ تاپ دل در محل تنها کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. تمامی تکنیسین های ما حرفه ای بوده و تعمیر در نهایت ایمنی انجام می شود