تعمیر موبایل اپل

تعمیر موبایل اپل در تبریز

تعمیر موبایل اپل در تبریز به لطف مرکز مجهز و پیشرفته تعمیرات موبایل راحت تر از قبل شده است. گوشی های اپل هوشمند نسبت به سایر برندها گرانتر هستند، این تفاوت قیمت ناشی از قطعات با کیفیت تر و نرم افزارهای متفاوت است. همین نکته باعث شده که هنگام بروز مشکل نتوانید این گوشی های ارزشمند را به هرکسی بسپارید.

04133324091
09050527732

مشکلات نرم افزاری در تلفن های اپل

در گوشی های اپل بر خلاف اکثر تلفن های همراه از اندروید استفاده نمی شود و بیشتر های مدل های آن مجهز به سیستم عامل IOS هستند، در نتیجه سایر نرم افزارهایی که بر روی آن نصب می شود نیز باید با این نسخه همخوانی داشته و آن را پشتیبانی کنند؛ بنابراین یک مرکز تعمیرات درجه یک باید دانش کافی در این زمینه داشته باشد تا بتواند بهترین انتخاب ها را انجام دهد.

در مرکز تعمیر موبایل اپل در تبریز بهترین افراد با بالاترین دانش جمع شده اند تا بتوانند مشکلات گوشی های اپل شما را به موقع و با کمترین اتلاف وقت رفع کنند. در این مرکز از بهترین دستگاه های تعمیراتی، سازگار با گوشی های اپل، استفاده و عیب یابی و تعمیرات با نظارت کامل مشتری انجام می شود تا جای هیچ گونه شک و شبه ای باقی نماند.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

ما قادر به حل هرگونه مشكل هستيم.
مشاوران ما چشم انداز جديدی را از تكنولوژی پيش روي شما خواهند گذاشت.
سرعت، دقت و مشاوره ٢٤ ساعته هديه ما به شماست.

تعمیر موبایل اپل در تبریز

اعزام کارشناس مجرب

اعزام کارشناس مجرب

به منظور ارائه بهترين خدمات به شما عزيزان، مجرب ترين كارشناسان و تكنسين ها در اين مجموعه گرد هم آمده اند تا انتظارات شما را برآورده سازند.

پشتیبانی طولانی مدت

پشتیبانی طولانی مدت

تعهد و پشتيبانی همه جانبه و بدون محدوديت زمانی يكی ديگر از الزامات اين مجموعه جهت سرويس دهی به شما عزيزان است.

گارانتی قطعات

به منظور جلب اطمينان مشتريان، بديهی است كه تمامی قطعات دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشند.

سرعت انجام کار

سرعت انجام کار

تجربه كارشناسان و تكنسين های اين مجموعه روند بررسی و تعمير را تسريع كرده تا مشكلات در اسرع وقت حل گردند.

رفع مشکلات سخت افزاری در مرکز تعمیر موبایل اپل در تبریز

تلفن های همراه اپل مانند هر برند دیگری در برابر ضربه، گرمای شدید، رطوبت و … آسیب پذیر هستند و به مرور زمان بروز مشکلات سخت افزاری اجتناب ناپذیر است، مشکلاتی همچون سوختن ال سی دی، سوختن آی سی، خرابی باطری، شکستن سوکت، ایراد در دوربین و … ممکن است برای هر گوشی اتفاق بیفتد؛ حتی گاهی مواقع ممکن است تنها یک تعویض گلس ساده نیاز باشد.

تعمیر موبایل اپل در تبریز

تعمیر موبایل اپل در تبریز

در تمامی این موارد پیچیده و ساده می توانید روی مرکز تعمیر موبایل اپل در تبریز حساب ویژه ای باز کنید. در این مرکز قطعات قابل تعمیر به صورت اصولی و کامل تعمیر و قطعات نیازمند تعویض با قطعه های اصل جایگزین می شوند، بنابراین هیچ بار مالی اضافی بر مشتری تحمیل نمی شود.