aaa تعمیرات لپ تاپ در تبریز - تعمیر لپ تاپ در محل | تعمیر لپ تاپ و نوت بوک

لپ تاپ شما از هر برندی که باشد و ساکن تبریز باشید، می توانید با خیال آسوده تعمیرات لپ تاپ در تبریز را به دست متخصصین سرزمین تعمیر بسپارید. این مرکز ارائه دهنده خدمات تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ با تعرفه هایی بسیار مناسب و کیفیتی استاندارد بوده که می تواند دستگاه دیجیتال شما را سالم مانند روز اول به شما تحویل دهد.

04133324091
09050527732

این مقاله از تعمیرات لپ تاپ در تبریز شامل بخش های متنوعی است که برای شما مفید خواهد بود. در بخش اول مشکلات رایجی که ممکن است برای دستگاه شما نیز پیش بیاید به شما معرفی خواهد شد، در بخش دوم خدمات سخت افزاری و نرم افزاری هنگام تعمیر لپ تاپ به شما معرفی می شود.

تعمیرات لپ تاپ در محل

تعمیرات لپ تاپ در محل

در بخش سوم فاکتورهای مهم و تاثیرگذار بر قیمت تعمیرات لپ تاپ را به شما خواهیم گفت. در بخش انتهایی نیز شما را با خدمات ویژه تعمیرات لپ تاپ در محل توسط سرزمین تعمیر آشنا خواهیم کرد.

تعمیرات لپ تاپ در تبریز توسط سرزمین تعمیر

سرزمین تعمیرات یکی از موسسات تعمیر انواع لپ تاپ و نوت بوک در برندهای مختلف است که خدمات خود را به همشهریان عزیز ساکن تهران ارائه می کند. در صورتی که شما نیز نیازمند تعمیر این دستگاه دیجیتال خود هستید، بهتر است در ابتدا با این خدمات آشنا شوید.

تعمیر تخصصی هر برند

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، تعمیر لپ تاپ هر برند، نیازمند تخصص و تجربه کاری در همان زمینه است. سرزمین تعمیر از افرادی متخصص، مجرب در هر زمینه بهره مند شده تا تعمیرات لپ تاپ هر مدل و برند به صورت تخصصی انجام شود.

پشتیبانی طولانی مدت

سرزمین تعمیر، لپ تاپ های تعمیر شده را تا مدت ها گارانتی و پشتیبانی می کند. به این معنا که این مرکز خود را متعهد می داند که در صورت بروز هرگونه مشکل پس از تعمیر آن را برای شما رفع کند. بنابراین اگر نگران رفع مشکل همیشگی لپ تاپ خود هستید، ارائه پشتیبانی این دغدغه شما را رفع خواهد کرد.

تعمیرات لپ تاپ در محل توسط سرزمین تعمیر

تعمیرات لپ تاپ در محل توسط سرزمین تعمیر

نظارت بر انجام کار

یکی از مزایای مهم دریافت خدمات تعمیر لپ تاپ در تبریز توسط سرزمین تعمیر آن است که شما می توانید صفر تا صد مراحل انجام کار را ببینید. این مساله چند مزیت برای شما خواهد داشت. از یک طرف خیال شما بابت امنیت اطلاعات شخصی آسوده خواهد شد، از طرف دیگر می توانید به میزان تخصص و تسلط تعمیرکار پی ببرید. شما همچنین می توانید تمامی سوال های خود را از تکنیسین پرسیده و اطلاعات فنی خود را افزایش دهید.

مشاوره رایگان

از دیگر خدمات ویژه سرزمین تعمیر آن است که به مشتریان خود به صورت کاملا رایگان مشاوره می دهد. شما برای دریافت خدمات تعمیر به اپراتور مربوطه متصل خواهید شد. در ابتدا به شما به صورت کاملا رایگان مشاوره داده شده تا شاید خودتان بتوانید مشکل به وجود آمده را رفع کنید.

تهیه قطعات به صورت اصل و تضمینی

از آن جا که تهیه و خرید قطعات و سخت افزارهای لپ تاپ ممکن است برای شما سخت باشد و یا نتوانید فرق بین قطعه اصل را از غیر اصل تشخیص دهید، سرزمین تعمیر تهیه قطعات مورد نیاز را برعهده می گیرد. از این رو شما نیازی به خرید قطعه ندارید. سرزمین تعمیر به شما این اطمینان را می دهد که تمامی قطعات مورد استفاده از همان برند، اصل و با کیفیت درجه یک می باشد که می تواند تا مدت ها روی دستگاه کار کند.

کاهش هزینه و اتلاف زمان

از آن جا که تعمیر لپ تاپ در تبریز شما انجام خواهد شد، شما هزینه اضافی برای جابجایی و حمل و نقل خود پرداخت نخواهید کرد. از طرف دیگر هیچ هزینه ای نیز بابت ایاب و ذهاب تکنیسین ها از شما گرفته نخواهد شد. تعمیر در منزل همچنین می تواند از هدر رفتن ساعت ها زمان در ترافیک جلوگیری کرده و شما بتوانید از زمان خود استفاده بهتری کنید.

سرعت انجام کار بالا

به احتمال خیلی زیاد مراکز تعمیر از شما می خواهند که لپ تاپ خود را برای مدتی نزد آن ها بگذارید. این زمان در صورتی که شما نیاز فوری به لپ تاپ خود داشته باشید می تواند برای شما دردسر ساز شود. تعمیرات لپ تاپ در تبریز معمولا در همان روز انجام شده و لپ تاپ یه شما تحویل داده می شود.

تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ

تعیین زمان تعمیر توسط خود شما

از آن جا که در زمان های خاصی از روز ممکن است، سرکار باشید و یا به انجام کارهای دیگر مشغول باشید، زمان دریافت تعمیرات لپ تاپ در تبریز توسط خود شما تعیین خواهد شد. شما بعد از تماس با سرزمین تعمیر، توضیح مشکل به وجود آمده و ارائه آدرس، زمان اعزام تعمیرکار را تعیین خواهید کرد. تنها کافی است در زمان تعیین شده منتظر تکنیسین ها بمانید.

تمرکز بر انجام کار

از دیگر مزایای تعمیرات لپ تاپ در تبریز در مقایسه با تعمیر در بیرون از منزل آن است که تعمیر تنها بر روی لپ تاپ شما متمرکز خواهد شد. در مراکز تعمیر، تعمیرکار معمولا چند دستگاه را همزمان مورد بررسی قرار داده و در زمان انتظار انجام کار در یک لپ تاپ، کار دیگری را در دستگاه دیگر انجام می دهد. این مساله می تواند خطای انجام کار را تا حد زیادی افزایش دهد. در صورتی که تعمیر لپ تاپ در تبریز، تنها روی دستگاه شما انجام شده و احتمال خطا و اشتباه کاهش پیدا خواهد کرد.

برند های تحت پوشش جهت تعمیرات

تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تبریز

تعمیرات لپ تاپ دل در تبریز

تعمیرات لپ تاپ ام اس آی در تبریز

تعمیرات لپ تاپ ایسر در تبریز

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در تبریز

تعمیرات لپ تاپ توشیبا در تبریز

تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تبریز

تعمیرات لپ تاپ سونی در تبریز

تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو در تبریز

تعمیرات لپ تاپ لنوو در تبریز

تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت در تبریز

تعمیرات لپ تاپ وایو در تبریز

تعمیرات لپ تاپ مک در تبریز

مشکلات رایج لپ تاپ چیست؟

لپ تاپ شما حین کار ممکن است با مشکلات زیر مواجه شود:

1- در زمان کوتاهی به شدت گرم شود.

2- عملکرد آن بسیار کند شود.

3- با اخطار صفحه آبی یا صفحه مرگ مواجه شود.

4- صفحه نمایش آن دچار مشکل شود.

5- باتری آن به سرعت شارژ خالی کند.

6- هنگ کند.

7- حافظه آن نیاز به ارتقا داشته باشد.

8- فن آن نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد.

9- صفحه کلید آن کار نکند.

10- هارد آن دچار مشکل شده باشد.

11- نرم افزار خاصی را نتوانید نصب کنید یا اجرای آن با مشکل مواجه شود.

12- اتصال به شبکه های مختلف از جمله وای فای و شبکه های اترنت با مشکل مواجه شده باشد.

13- ویروس ها و باج افزارها کل سیستم شما را اشغال کرده باشند.

14- درایورهای آن ناقص نصب شده باشد.

15- ویندوز قدیمی شده باشد و باید آن را به روز رسانی کنید

در موارد بسیاری شما می توانید با کمی اطلاعات و دانش فنی و تخصصی دست به کار شده و خودتان مشکل به وجود آمده را رفع کنید. در موارد بسیاری نیز تعمیر لپ تاپ در محل و یا مراکز تعمیر بسیار تخصصی شده و شما باید انجام آن را به افراد متخصص در همان زمینه بسپارید.

خدمات تعمیرات لپ تاپ در منزل

خدمات تعمیرات لپ تاپ در منزل

نکته مهم و قابل توجه آن که لپ تاپ ها همانند دیگر دستگاه های دیجیتال در برندهای مختلفی مانند ایسر، مک، لنوو، ایسوس، دل، مک، سامسونگ، توشیبا، ام اس آی و غیره موجود بوده که هر کدام دارای مداربندی تخصصی و ترفندهای خاصی می باشند. ممکن است یک تکنیسین برای تعمیر یک برند متخصص و با تجربه باشد، اما تعمیر لپ تاپ برند دیگر چندان برای او ساده نباشد. بنابراین برای انتخاب تکنیسین مناسب برای تعمیرات لپ تاپ در منزل و یا مراکز تعمیر حتما فرد متخصص در همان زمینه را انتخاب کنید.

تعمیرات لپ تاپ شامل چه مواردی می شود؟

مشکلات و ایرادهای معرفی شده در بالا می تواند منشا و علت های مختلفی داشته باشد. همانطور که می دانید هر دستگاه دیجیتال از یک بخش سخت افزار و بخش نرم افزار تشکیل شده است که تکنیسین و متخصص باید به هر دوی آن ها به طور کامل مسلط باشد. تکنیسین تعمیرات لپ تاپ در تبریز و یا مراکز تعمیر باید در زمان کوتاهی علت بروز مشکل را پیدا کرده و درصدد رفع آن برآید.

تعمیر انواع لپ تاپ در محل

تعمیر انواع لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در محل و یا مراکز تعمیر شامل موارد زیر می باشد:

1- تعمیر و تعویض کیبورد

2- ارتقا حافظه

3- تعمیر و تعویض بلوتوث و وایرلس

4- تعمیر و تعویض LED یا LCD

5- تعمیر سیستم پخش و اسپیکر

6- تعمیر شکستگی قاب و لولا

7- تعمیر و یا تعویض باطری و سیستم شارژ

8- نصب نرم افزارهای تخصصی

9- از بین بردن سخت ترین ویروس های سیستم

10- برداشتن رمز بایوس یا قفل لپ تاپ

11- تعمیر و تعویض چیپ گرافیک

12- نصب درایور

13- تعویض ویندوز

14- تعمیر مادربورد

15- گردگیری قطعات داخلی و دور از دسترس

16- مرتب سازی و بررسی سلامت پورت ها و کابل های ارتباطی

17- بازگرداندن اطلاعات حذف شده از سیستم

و…

تعمیر لپ تاپ شما در هر برندی که باشد ممکن است نیازمند یک یا چند مورد از خدمات بالا باشد که باید به صورت تخصصی و دقیق انجام شود.

هزینه تعمیرات لپ تاپ در تبریز به چه مواردی بستگی دارد؟

رنج هزینه ای که شما برای تعمیر لپ تاپ در تبریز و یا مراکز تعمیر پرداخت خواهید کرد، با توجه به نوع خدمات و قطعات مورد نیاز متفاوت است. مهم ترین مواردی که می تواند بر هزینه تعمیرات لپ تاپ موثر واقع شود موارد زیر است:

تعویض قطعات

اولین تلاش هر تکنیسین و تعمیرکار آن است که در صورت خرابی یک قطعه آن را تعمیر کند و نه تعویض! مطمئن باشید قطعه اصلی هر دستگاه بهتر از هر نوع دیگری طول عمر و کارایی داشته و بهتر است تعمیرکار تمام تلاش خود را برای تعمیر آن انجام دهد. در صورتی که قطعه داخلی و سخت افزار لپ تاپ قابل تعمیر نباشد، باید آن را تعویض کنید. سخت افزارهای مختلف در لپ تاپ قیمت های مختلفی دارند که برای خرید آن ها باید دست به جیب شوید!

خدمات تعمیر لپ تاپ در منزل

خدمات تعمیر لپ تاپ در منزل

نکته بسیار مهم و قابل توجه آن که در صورتی که قطعه معیوب با قطعه ای غیر اصل و یا از برند دیگر تعویض شود، می تواند عملکرد، کارایی و طول عمر لپ تاپ را به شکل چشمگیری تحت تاثیر منفی خود قرار دهد. در صورتی که خرید قطعه برعهده خودتان است، حتما از مراکز معتبر خرید خود را انجام داده و از اصل بودن آن اطمنیان حاصل کنید.

خدمات نرم افزاری

در حالت کلی می توان به این نکته اشاره کرد که هزینه و تعرفه خدمات نرم افزاری در مقایسه با خدمات و تعمیرات لپ تاپ به صورت سخت افزاری کم تر است. انجام خدماتی مانند نصب ویندوز، بک آپ گیری، ارتقا سیستم، نصب آنتی ویروس و غیره از خدمات رایج نرم افزاری برای تعمیر لپ تاپ در تبریز و یا مراکز تعمیر است که با هزینه های مناسبی به مشتریان ارائه می شود.

برند و مدل

نکته بسیار موثر دیگر بر قیمت تعمیرات لپ تاپ در تبریز و یا مراکز تعمیر، برند و قیمت آن است. همانطور که رد بالا نیز اشاره شد، هر دستگاه دیجیتال و الکترونیکی قلق ها و ترفندهای خاص خود را داشته و به روش خاصی تعمیر می شود. از اینرو برند لپ تاپ نیز می تواند بر قیمت خدمات تاثیرگذار باشد. نکته دیگر قیمت و میزان پیچیدگی دستگاه است. بدون شک هزینه تعمیر یک لپ تاپ بسیار پیشرفته با قیمت بالا و مدارهای داخلی پیشرفته در مقایسه با یک دستگاه ساده و ارزان قیمت تر بیشتر خواهد بود.

ساعات کاری

در صورتی که تعمیر کار زمان زیادی را صرف تعمیرات لپ تاپ در تبریز و یا مراکز تعمیر کند، به همان نسبت می تواند هزینه بیشتری از شما دریافت کند. هرچه میزان سختی و پیچیدگی کار بیشتر باشد، تکنیسین باید زمان بیشتری را برای تعمیر درنظر بگیرد.

پشتیبانی بعد از تعمیر

همانطور که شما برای خرید یک دستگاه همراه با گارانتی و ضمانت نامه هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد، تعمیر لپ تاپ در تبریز و یا مراکز تعمیر همراه با پشتیبانی بعد از تعمیر هزینه کمی بیشتر برای شما خواهد داشت. شاید در نگاه اول شما تصور کنید که بهتر است هزینه کم تری برای تعمیر پرداخت کنید، اما پشتیبانی از لپ تاپ تا مدت طولانی خیال شما را آسوده کرده و در صورت بروز هر مشکلی تعمیرکار موظف به رفع آن خواهد بود.